Folactive 90 Tablet Ne İşe Yarar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 240 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Folactive tablet ne işe yarar, ne için kullanılır, bu tablet folik asit (vitamin B9) içerir. Folik asit, vücutta DNA ve RNA sentezi için gerekli olan bir bileşendir. Ayrıca, folik asit, anemi ve bebeklerde sinir sistemi gelişimi için gereklidir. Folactive tablet, hamile kadınlar için tavsiye edilir çünkü folik asit, bebeklerde oluşabilecek sinir sistemi defektlerini önlemek için önemlidir. Ayrıca, folik asit, erkeklerde ve kadınlarda sperm ve yumurta hücrelerinin sağlıklı oluşması için de gereklidir.

Folactive 90 Tablet Ne İşe Yarar.jpeg

Folactive Tablet Nasıl Kullanılır​

Folactive tabletler genellikle günde bir defa, yemeklerden en az 1 saat önce ve su ile birlikte alınmalıdır. Dozaj ve kullanım süresi, doktorunuz tarafından size özel olarak belirlenecektir. Eğer dozajı unutursanız, hemen unuttuğunuz dozajı almayın, sadece sonraki dozu alın ve normal dozaj düzeninize devam edin. Unutulan dozların çok fazla alınması durumunda doktorunuza veya eczacınıza danışın.
 
S

Serkanx

Üye
Mesajlar
31
Puanları
6
Hamilelik düşünenler mutlaka kullanmalı bence benim hanımada sürekli aldık folik asiti
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
297
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
201
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
410
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
192
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
295
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
51
Robots
3
Üst Alt