Folicus 90 Tablet Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 243 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Folicus 90 tablet ne işe yarar, nasıl kullanılır, folicus tablet, folik asit içeren bir vitamin takviyesidir. Folik asit, vücudun hücre bölünmesi ve doğurganlık sürecinde önemli bir rol oynayan B vitamin grubundan biridir. Folicus tablet, hamile kadınlar için özellikle önerilir çünkü folik asit, bebeklerin sağlıklı bir sinir sistemi geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, folik asit, kalp sağlığını koruyarak kalp hastalıkları riskini azaltabilir ve hücrelerin sağlıklı bir şekilde bölünmesini sağlar. Folicus tablet, anemi, yorgunluk, halsizlik, uyku problemleri, depresyon gibi belirtilerin de azaltılmasına yardımcı olabilir.

Folicus Tablet Nasıl Kullanılır​

Folicus tablet genellikle günde bir kere, yemeklerle birlikte alınır. Tableti su ile birlikte yutunuz. Eğer tableti yutmakta zorluk çekiyorsanız, tableti suda eriterek içebilirsiniz. Folicus tablet kullanım şekli ve dozu doktorunuz tarafından belirlenir. Eğer doktorunuzun önerdiği doz ve kullanım şekline uymazsanız, doktorunuzla irtibat kurunuz. Ayrıca, tabletleri çiğneme yada ezmeyiniz çünkü etkisini kaybedebilir.

Merhaba bayanlar hamilelik öncesi ve sonrası folik asit takviyesi kullananlar var mı? Hangi markayı kullandınız bilgi verebilir misiniz?
 
E

Esvet

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar, folik asit olarak doktornuz size ne verdi herkese farklı veriyorlarmış hangisi en iyisi ?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
298
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
211
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
202
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
417
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
298
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
1
Üst Alt