Folixir Serum Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 245 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Folixir Serum Kullananlar

Folixir serum içeriğindeki Dr. Meral's Elixir® Nº 23 Herbal Novasome® Complex ve Nano teknoloji formülü ile hızlı bir şekilde cilt bariyerinden emilim olarak bir çok saç dökülmesi probleminin düzelmesini sağlar. Özellikle erkeklerde genç yaşta görülen androgenetik alopesi tedavisi için etkili olan bu serum düzenli ve sürekli kullanımı ile dökülmeler de gözle görülür iyileşmeler görülür.

Erkek tipi saç dökülmesini tedavi etmek için sürekli ve düzenli serum kullanımı gerekir. Serumlar dökülmeleri önlemek için güçlü etkiye sahiptir, topikal uygulanabilen ve saç kökü hücrelerine hızlı bir şekilde iletilerek lokal olarak uygularak hedef bölgeye dışarıdan müdahale edilerek zararsız olarak önlemeye çalışır.

Folixir serum saç dökülmesine sebep olan dihidrotestosteron (DHT) hormonunun üretimini ve DHT'nin androjen reseptörlerine bağlanmasını saç folikülü hücrelerinde oluşmasını engellemeye yardımcı olarak saçın kendi doğal yaşam döngüsünü düzene girmesini sağlayarak saç üretmeyen hücrelerin yeniden saç üretimini yeniden yapabilmelerine olanak sağlamaktır.

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu'nun Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Serumu, içeriğindeki Dr. Meral's Elixir® Nº 23 formülü sayesinde çok etkili doğal etken maddelerle güçlü şekilde Anti-DHT serum olmasını sağlar, bunun yanısıra, çok güçlü androjen reseptör blokoru, hücre yenileyici, kılcar damar yenileyici, ve saç yapımını provake edici ve kaliteli saç üretimini oluşturmaya yardımcı olur. Yeni saç oluşumlarını destekleyen çok etkili olan güçlü bir serumdur.

Folixir serum saç kökü hücrelerini yenilenerek, yeniden canlanmasını desteklerken, saç kökünde VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor) sentezini artırarak küçülmüş ve görevini yapamayan kılcal damarları tekrar yapılandırılmasını sağlar ve saç kökünün sağlıklı beslenmesine de katkıda bulunur. Böylece saç kökünü aktif tutarak görevlerini yerine geçirmelerini sağlar.

Saçlar dht hormonu etkisiyle telogen faza (dinlenme fazı) girer. Folixir serum bu durumu engelleyerek saç dökülmesini durdurmaya ve saçları sürekli anagen fazda (büyüme fazında) tutarak sağlıklı saç gelişimini sürekliliğini sağlar.

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu'nun Saç Dökülmesi Önleyici Serumu Formülü içeriğindeki aktif maddeler saç kökündeki 5 Alfa-Redüktaz (5αR) enzimlerini lokal olarak bloke ederek saç kökündeki Testosteron hormonunun, Dihidrotestosteron hormonuna (DHT)'ye dönüşmesini engellemeye çalışır. Diğer yandan, Androjen Reseptörlerini (AR) bariyer görevi gibi sararak varolan DHT’nin bu reseptörlere bağlanmasının engellenmesine yardımcı olarak saç köklerini korur. Serum içindeki etken maddeler saç köklerinde VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor) sentezini de artırarak kılcal damarları yeniden yapılandırılmasını sağlayarak saç kökü hücrelerinin kulvar damardan beslenmesine yardımcı olur. Böylece, hormonal baskıdan kurtulan ve kılcal damarlar yoluyla beslenmeye başlayan saç kökü hücreleri yeniden sağlıklı saç üretmeye başlar. Bu çalışmanın etkisiyle sebum hücrlerinin aşırı saç yağ üretmesi durur. Çünkü deride yağlanma ile dökülme aynı mekanizma ile işler. Yağlanmayı durduran serum, saç dökülmesini önlemeye ve yeni saç gelişimini başlatmaya yardımcı olur.

Erkek tipi kellik ile dht hormonu nedeniyle dökülen saçların kökleri ölmez, sadece uyku dönemine girip bu şekilde hayatlarını sürdürür. Bu saç kökleri uygun ortamı gerekli besini ve oksijeni aldığında tekrar saç üretme görevlerine başlayacağı görülmüştür.

Folixir Serum Nasıl Kullanılır​

Serumu temiz yıkanmış saç derisine uygulamanız gerekiyor. Saçlarınız varsa geriye doğru tarayın ve eşit arslıklı olarak ayırın. Serumu 1-2 ml arası saç diplerine damlatarak hafifçe parmak uçlarınız ile masaj hareketleri yaparak deriye dağıtarak yedirin. Sabah ve akşam aynı saatlerde kullanmaya özen gösterin. Serumu sadece dökülmüş, saçsız ve incelmiş saçlı bölgelere uygulayın.

Folixir saç dökülmesine karşı yoğun terapi serumu 60 ml 1 aylık kür fiyatı 321,00 ₺.

Arkadaşlar folixir saç bakım serumunu kullananlar var mı? Kullanıcı Deneyimlerinizi yazabilir misiniz?
 
N

Namesiz

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Saç dökülmesi için kullanıyorum daha 2. ayındayım şimdilik bişey yok zamanla etkilerini yazacam ek olarak avodart ile kullanıyorum
 
H

Hairs

Üye
Mesajlar
21
Puanları
1
Kullanmak istiyorum da fiyat çok pahalı 6 aylık serum fiyatı çok aşıyor beni
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
610
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
424
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
396
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
324
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
670
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt