Gilaburu Suyu Ne İşe Yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aktarcı
  • 174 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Aktarcı

Aktarcı

Üye
Böbreklerin sağlıkla çalışmasına destek olmasıyla bilinen gilaburu bu özelliğiyle böbrek taşlarına ve böbrek kumuna karşı da oldukça etkili olduğu bilinir.

Sakinleştirici etkileri sayesinde sinir, stres gibi nedenlere bağlı uykusuzluk sorununa iyi gelir. Yatmadan önce yemeklerden 2 saat sonra bir su bardağı gilaburu suyu içerseniz sağlıklı bir şekilde uyumuş olursunuz.

Bağırsakların sağlıklı çalışmasına destek olur ve kabızlığı önler.

Damarlardaki yüksek basıncı azalttığından kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.

Safra kesesi taşları için ya da safra çamuru azaltmak amacıyla kullanılması önerilir. Sabah ve akşam yemeklerden 20 dakika önce bir bardak gilaburu suyu içmeniz safra kesesi ağrılarına sorunlarına iyi gelecektir.

Regl dönemindeki şiddetli ağrıların daha az hissedilmesini sağlar.

İdrar söktürücü etkisi olan gilaburu, vücuttan fazla suyu uzaklaştırarak ödem ve ödeme bağlı şişkinliklerin de hızla geçmesini sağlar.

Felç riskine karşı gilaburu suyu içilmesi önerilir özellikle kan sulandırdığı için kan pıhtılaşmasını önleyici etkileri vardır. Ancak aspirinle birlikte kullanılması tehlikeli olabilir.

Sivilce, siyah nokta gibi sıkça yaşanan cilt problemlerinin de geçmesine yardımcı olur. Vücutta yağ yakıcı özelliği olduğu için ciltte biriken sebum gibi yağları deri altında birikmesini önler sivri oluşumunun önüne geçebilir.

Arkadaşlar siz de gilaburu suyunu başka bir hastalığı tedavi etmek için kullandıysanız gördüğünüz faydaları, etkilerini, sonuçlarını bizlerle paylaşıp yorumlarınızı yazabilirsiniz herkes bilgilensin.

Gilaburu Suyu Ne İşe Yarar.jpeg

S

sercan

Üye
Ben gilaburu suyunu böbrek taşı için içmiştim beslenmeme de son derece dikkat ettim bol da su içtim faydasını gördüm şu an böbrek taşından kurtuldum kırdırmama gerek kalmadı.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
298
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
210
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
202
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
413
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
296
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
43
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
66
Robots
9
Üst Alt