Gilaburu suyu zayıflatır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erhan
  • 134 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Erhan

Üye
Selamlar arkadaşlar hızlı zayıflamak için gilaburu suyunu içen var mı, benim kilo sorunum var ne yesem yarıyor derler ya aynen o şekilde su içsem yarıyor boyum 1.71 kilom 98 önceleri iştahım çok vardı çok hızlı yemek yerdim hızlı kilo alırdım şu an artık zayıflama rejimine başladım doktor zayıflamam gerektiğini söyleyince ben de uygun diyet arayışına başladım hayatımdan şekeri çıkardım kalorisi yüksek yemekleri azalttım aktarcı tavsiyesiyle gilaburu suyunu öğrendim. Gilaburu suyu zayıflamak için yardımcı olabileceğini söyledi çok fazla besin tüketmemem gerekiyormuş sabah öğle akşam bir bardak aç karnına gilaburu suyunu içersem düzenli olarak 6 ay sonra 4-8 kilo verebileceğini söyledi. Yanında bazı bitkisel kürler ve uygulamam gerekiyormuş limon suyu içmem tok tutacak hafif proteinli gıdalar, haşlanmış tavuk eti gibi besinler tüketmemin benim kilo almamı engelleyeceğini söyledi. Ailemde kilo sorunu var sanırsam bu durumda genetik çünkü benim arkadaşlarım zayıf olanlar ne kadar çok yemek yiyor ama kilo almıyorlar herhalde bu da genetiksel bir durum. Gilaburu suyunu iki şişe aldım kullanmaya başladım bugün 2 bardak içtim bakalım zayıflayacağım mı aranızda hızlı zayıflamak için bu suyu içenler var mı, herhangi bir yan etkisi sağlığa zararlı bir etkisini gördünüz mü bilgi verirseniz memnun olurum.

Aktarcı

Aktarcı

Üye
Gilaburunun da zayıflatıcı bir etkisi yoktur fakat idrar söktürücü bir meyve olduğu için vücuttaki ödem sorununun önüne geçerek zayıflamaya yardımcı olduğuna dair kullanıcı yorumları var. Aynı zamanda düşük kalorisi ile diyetlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
315
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
229
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
218
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
441
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
316
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
60
Üst Alt