Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 271 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi sonuçları, saç dökülmesi, kelleşmeye bağlı oluşan saç açıklarında özel operasyonlar düzenlemektedir. Doğal saçlarınızın yeniden çıkması adına gereken işlemleri yapan uzman doktordur. Gökhan Turanlıoğlu, saç ekimi alanında güvenilir uzmanlardan biri olarak kişiye en uygun tedavi süreçlerini sürdürmektedir. Greft sayısı kullanılarak yenilenen saçlar, estetik endişeleri ortadan kaldıran bir süreç anlamına gelmektedir.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim Sonuçları

Doktor Gökhan Turanlıoğlu saç ekim sonuçları kişiye özel tedavi süreçleriyle başarılı görüntü demektir. Saç ekiminde güvenle operasyonları sürdüren Doktor Gökhan Turanlıoğlu bu alanda tercih nedeni uzmandır. Eski gür saçlarına yeniden kavuşmak isteyenler operasyon merkezine başvurarak kapsamlı sonuç alabilir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılıyor?

Saç ekimi estetik cerrahi uygulamaları Doktor Gökhan Turanlıoğlu tarafından yapılmaktadır. Uygulamada lokal anestezi yapılarak ense kıl kökleri, kelleşen bölgelere nakledilmektedir. Yeni ve kalıcı köklerin çıkması için belirli bir aşama gerekmektedir. Operasyon süreci ve yeni saçların çıkma aşamaları uzman hekim yönlendirmesiyle gerçekleştirilmektedir.

Saç Ekim Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gökhan Turanlıoğlu saç ekim başvurularını operasyon merkezi iletişimi ardından yapabilirsiniz. Bilgi alarak tedirgin olduğunuz konularla ilgili sorularınızı aktarabilirsiniz. Detaylar ve fiyatlandırma konusunda da bilgi almanız mümkündür.

Saç Ekimi Operasyonundan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç ekim sonuçları operasyon ardından gelen süreçle doğrudan alakalıdır. Başarılı bir şekilde sonuç elde etmek için evreleri sabırla ve doğru bir şekilde aşmak gerekmektedir. Çıkan sorunların giderilmesi adına bazı yöntemler kullanılmakta ve cerrahi işlemin desteklenmesi sağlanmaktadır. Yasaklı eylemler konusunda doktorunuz size gereken uyarıları yapacaktır. Bu uyarıları mutlaka dikkate almalısınız.
  • Giysi seçiminde kafayla temas ederek giyilen boğazlı kazak vs. kullanılmamalıdır. Tişört de temas edebileceği için gömlek, hırka, fermuarlı ürünler giyilmelidir. İki haftalık süre ardından daha az hassasiyet olabilir.
  • Yeni ekilen kıl köklerinin iki hafta yastığa temas etmemesi gerekir. Saç kökü alınan ense kısmına yatılarak üst kısımlarla temas engellenmelidir.
  • Spor etkinlikleri, suyla yapılan etkinlikler, saç kesimi gibi durumlardan kaçınılması gerekmektedir.
  • Saç kesiminde iki hafta bitiminde ancak makasla saç kesimi yapılmalıdır. Kuaför hizmetlerini 45 gün geçince yapmalısınız.
  • Saç ekim olan bölgenin yıkama süresi iki gün sonunda doktorunuz tarafından başlamaktadır.
 
dream

dream

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Gökhan Bey'in saç ekimi ile ilgili olumluda olumsuz da saç ekimi süreçleri var, 1 tane kişi gördüm alın çizgisi yamuk ekilmiş bir saç ekimi, diğerinide bir forumda gördüm, saç ekimi sürecinde iyi araştırmak gerekiyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
67
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
250
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
113
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
236
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
134
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
300
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
5
Üst Alt