Gold City Hair Saç Ekimi 5000 Greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi HairLife
  • 257 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

HairLife

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Eğer saç dökülmesi veya bölgesel olarak saçlarınızda azalma mevcut ise saç ekimi yaptırmak oldukça doğru olacaktır. Gold City Hair saç ekimi konusunda uzman ekibi ve bilgisi ile saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarına hizmet vermektedir. Saç ekimi sonuçları da sosyal medya hesapları üzerinden müşterilerinin öncesi ve sonrası görsellerini paylaşıyorlar. Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız ergenlik dönemini tamamlamış aday olmanız ve saç dökülmesi sorunu yaşıyor olmanız gerekir.

Genellikle Gold City Hair doktorlar saç ekimi için 25 yaş üstü kişilerde yapılmasını tavsiye ederler. Çünkü genç yaşta ki kişilerde dökülmeler artabilir ve çok fazla greft ihtiyacı oluşabilir. Bu nedenle saç çizgisinde veya saç bölgesinin neresinde açılma olacağı 25 yaş üstünden daha net belli olur. Saç ekimi forum incelenerek bu konu da bilgi alınabilir uzmanlar tarafından. Gold City Hair saç ekimi sonuçları incelendiği zaman bir çok kişi tarafından kesinlikle tavsiye etmektedir.

Gold City Hair Saç Ekimi 5000 Greft 12 Ay​


Gold city hair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıran saç ekimi hastası 12 aylık saç ekimi sonuçlarını saç ekim firmasına çektirdiği ve bununla birlikte saç ekimi sonuçlarını yayınladıklarını görüyorum. Sosyal medya hesabından aldığımız saç ekimi resimleri gerçekten güzel.
goldcityhair.jpeg
 
P

Perava

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
çok güzel görünüyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
107
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
25
Robots
6
Üst Alt