Hair Forte Ne Zaman Etki Eder?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Player
  • 244 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Player

Player

Üye
Merhaba minoxil kullanmak istiyordum ancak yorumlarda okuduğum başlarsam bırakmam gerekiyormuş saçları döngüye sokar daha çok döker yazmışlar. Minoxil yerine hairforte sprey kullancam sonra bundan da korkuyorum aynı şey olur mu diye. Hairforte içinde %3 procapil saw palmetto varmış. Eldeki bulgurdan olmaktan korkuyorum yani atasözünce. Şimdi başladık diyelim kullanmaya ne zaman etkisini görmeye başlarım.

Mesela hairforte saç spreyini bir sene kullandım diyelim daha sonra fiyatı artacak maddi durumdan dolayı yada başka bir nedenden dolayı bırakmak zorunda kalırsam bir sene için aldığım faydalar gidecek mi? Yada kullanmadan önceki durumdan daha kötü bir durum ortaya çıkabilir mi?

R

Realite

Üye
Hairforte spretin döngü yapma gibi bir durumu yok yanlış hatırlamıyorsam bende 3 ay kullandım böye bir durumla karşılaşmadım.

L

lusyus

Üye
Üye
Ürünün etkinliğinin görülebilmesi için, bütün saç ürünlerinde olduğu gibi en az 2-3 ay kullanılması gerekir. İlk 3 ay günde iki defa kullanmalısınız. Daha sonraki aylarda günde bir kez kullanılmalı

S

sacsiz

Üye
Hairforte gerçekten saç çıkarıyor mu kullanıp resim atacak olan varsa bilgi verebilir mi?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
306
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
204
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
710
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
578
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
602
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
73
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
115
Robots
48
Üst Alt