Hair Forte Ne Zaman Etki Eder?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Player
  • 236 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Player

Player

Üye
Mesajlar
33
Puanları
6
Merhaba minoxil kullanmak istiyordum ancak yorumlarda okuduğum başlarsam bırakmam gerekiyormuş saçları döngüye sokar daha çok döker yazmışlar. Minoxil yerine hairforte sprey kullancam sonra bundan da korkuyorum aynı şey olur mu diye. Hairforte içinde %3 procapil saw palmetto varmış. Eldeki bulgurdan olmaktan korkuyorum yani atasözünce. Şimdi başladık diyelim kullanmaya ne zaman etkisini görmeye başlarım.

Mesela hairforte saç spreyini bir sene kullandım diyelim daha sonra fiyatı artacak maddi durumdan dolayı yada başka bir nedenden dolayı bırakmak zorunda kalırsam bir sene için aldığım faydalar gidecek mi? Yada kullanmadan önceki durumdan daha kötü bir durum ortaya çıkabilir mi?
 
R

Realite

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Hairforte spretin döngü yapma gibi bir durumu yok yanlış hatırlamıyorsam bende 3 ay kullandım böye bir durumla karşılaşmadım.
 
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Ürünün etkinliğinin görülebilmesi için, bütün saç ürünlerinde olduğu gibi en az 2-3 ay kullanılması gerekir. İlk 3 ay günde iki defa kullanmalısınız. Daha sonraki aylarda günde bir kez kullanılmalı
 
S

sacsiz

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Hairforte gerçekten saç çıkarıyor mu kullanıp resim atacak olan varsa bilgi verebilir mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
286
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
182
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
657
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
541
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
575
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
1
Üst Alt