Hamilelikte en iyi folik asit markası

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Durubeyaz
  • 223 Görüntülenme
  • 2 Yorum
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Merhaba kızlar hamile değilim ama planlı gebelik düşünüyoruz eczaneden folik asit almak istiyorum hangi markayı önerirsiniz? Folik asit hamilelikte faydası varmış. Bunları aşağıya yazdım;

Folik asit hamilelikte faydaları:

  1. Bebeklerin beyin ve sinir sistemlerinin gelişmesini destekler: Folik asit bebeklerin beyin ve sinir sistemlerinin gelişiminde çok önemli bir rol oynar. Hamileliğin ilk haftalarında bu vitamin alınması, bebeğin beyin ve sinir sistemlerinin düzgün bir şekilde gelişmesine yardımcı olabilir.
  2. Neural tub defectsi önler: Folik asit, bebekte spinal kord ve beyin açıklıkları (neural tub defects) gibi nöral tüp defektlerini önleyebilir.
  3. Kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler: Folik asit, kırmızı kan hücrelerinin oluşumunu destekler ve anemi (kansızlık) riskini azaltır.
  4. Hamileliğin başlangıcındaki riskleri azaltır: Folik asit, hamileliğin başlangıcındaki riskleri azaltabilir ve hamile kalma şansını artırabilir.
  5. Depresyon ve stresi azaltabilir: Folik asit, hamileliğin stres ve depresyon seviyelerini azaltabilir ve hamilelerin daha mutlu ve enerjik olmasına yardımcı olabilir.
Özet olarak, hamileliğin her aşamasında folik asit almak hamilelerin ve bebeklerin sağlığı için önemlidir.
 
D

Dilek

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Bel folbiol kullanıyordum
 
H

haNzade

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
FolicUS Plus kullanmıştım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
297
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
208
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
201
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
410
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
295
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
13
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
21
Robots
4
Üst Alt