Hamilelikte Pregnom kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Hamilelikte Pregnom tablet faydaları, yorumları, kullananlar, Pregnom, hamilelik sırasında kullanılan bir multivitamin takviyesidir. Aşağıdaki faydaları sağlar:

  1. Embriyonik gelişim için gerekli olan vitamin ve mineraller sağlar: Pregnom, hamileliğin ilk 3 ayında gerekli olan folat (B9 vitamini), demir, iyot, çinko ve diğer mineraller içerir. Bu, embriyonun sağlıklı gelişimini destekler.
  2. Plasenta gelişimini destekler: Pregnom, hamileliğin ilk 3 ayında plasenta gelişimini desteklemek için gerekli olan vitamin ve mineraller içerir.
  3. Bebek için gerekli olan D vitamini sağlar: Pregnom, bebek için gerekli olan D vitamini içerir. Bu vitaminden eksik olan hamile kadınlar, bebeklerinde kemik sağlığının bozulmasına neden olabilir.
  4. Anemi önler: Pregnom, demir içerir. Hamilelikte anemi (kan yokluğu) riski yüksektir ve demir eksikliği aneminin en sık nedenidir.
  5. Yorgunluk ve halsizlik azaltır: Pregnom, hamileliğin ilk 3 ayında yorgunluk ve halsizlik hissini azaltmak için gerekli olan vitamin ve mineraller içerir.
Ancak, Pregnom tablet gibi multivitamin takviyelerinin kullanımı, hamileliğin ilk 3 ayı dışında önerilmemektedir. Ayrıca, Pregnom gibi takviyelerin kullanımının, doktorunuzun önerileri dahilinde yapılması gerekir. Hamileliğin ilk 3 ayı dışında multivitamin takviyelerin kullanımı, doktorunuz tarafından önerilmeyebilir veya doğum öncesi vitaminlerin kullanımını içerebilir.

Hamilelikte Pregnom kullananlar yorumları .jpeg
 
S

simony

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Annişler hamilelikte hangi vitamini kullandiniz yazında bilelim?
 
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Canım Pregnom tableti hamileliğin ilk 6 ayı kullandım yorumlarda önermişlerdi
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
289
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
198
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
189
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
404
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
184
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
284
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
40
Robots
7
Üst Alt