Hermest Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 467 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Hermest Hair Clinic saç ekim merkezine saç ekimi yaptıran yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar yorumlarını, sonuçlarınızı, deneyimlerinizi, greft başı ne kadar fiyat istediklerini ve şikayetlerinizi memnun kalıp kalmadığınızı konudan veya yeni konu açarak paylaşabilirler. Paylaşımlarınız saç ektierecek arkadaşlar bilgilendirme sağlayacaktır.

T

Tamer

Üye
Selamlar değerli forum üyeleri uzun süredir saç ekimi forumlarını geziyorum bir çok saç ekimi yaptıran arkadaşların sonuçlarına baktım bende en kısa zamanda saç ektirmeye karar verdim ve araştırmalarım sonunda Hermest ve Neopital ekim merkezi klinikleri arasında kararsız kaldım. İki saç ekim merkezi hakkında da herhangi bir olumsuz yoruma rastlamadım. Hermest 8000, Neopital 8500 tl ücreti söyledi tek seansta maksimum ekim yaparız dediler. Sizce hangi yeri seçmeliyim? Saçlarımın şuanki halini konuya resim olarak ekledim. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hermest Hair Clinic Saç Ekimi Yorumları

A

Alahan

Üye
Sıkılaştırma ekimi yapılır ekim yerini iyi seçmek gerekir hermest iyi ekim yapan bir yer bazı ekimleri gayet başarılı öncelik olarak saç ekımınde gereklı bilgileri edindiniz mi?

O

omergnc

Üye
Dostum bu saça ekim yaptırma var olan saçlarınıza çok var yazık edersiniz ekim firmalarına gitmeyin sizi ikna ederler çok kolay kapatılacağı için, şimdiye kadar tedavi uyguladınız mı?

T

Tamer

Üye
Sıkılaştırma ekimi yapılır ekim yerini iyi seçmek gerekir hermest iyi ekim yapan bir yer bazı ekimleri gayet başarılı öncelik olarak saç ekımınde gereklı bilgileri edindiniz mi?
Evet ekim hakkında bir çok makale ve yorumları okudum hermest hakkında ne düşünüyorsunuz

Dostum bu saça ekim yaptırma var olan saçlarınıza çok var yazık edersiniz ekim firmalarına gitmeyin sizi ikna ederler çok kolay kapatılacağı için, şimdiye kadar tedavi uyguladınız mı?

Ekim konusunda karar aşamasındayım ama tam kesinleşmedi. Tedavi olarak 6 ay minoxil Forte kullanmıştım devam etmedim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
142
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
300
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
177
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
301
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
188
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
364
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
34
Robots
47
Üst Alt