Hp Biotin 5 mg Ne İşe Yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erol
  • 312 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Erol

Üye
Selam arkadaşlar bu aralar saçlardaki incelmeyi engellemek için biotin kullanmayı düşünüyorum önceden bazı markaları denedim, solgar, gnc, voonka, medohbiotin şimdide HP markasının biotini'ni almayı düşünüyorum. sac dökülmem için ancak bu markayı yeni gördüm nasıldır kullananlar memnun kalanlar var mıdır?

J

Jake

Üye
Ben de daha önceden solgar 5000 mcg kullandım ama nedense memnun kalmadım medohbiotin 5 mg kullandığımda daha kaliteli sonuç vermişti sanırım içindeki etken maddeler bazen kalitesiz olabiliyor. Ama bu markayı kullanan hiç denk gelmedim.

E

ergani45

Üye
Solgar Biotin 5 mg kullanıyordum ama bütçeden dolayı daha ucuz ürünlere geçmem gerekiyordu. HP Biotin 5mg 100 tablet aldım. Amacım saçım uzayana kadar kullanmak sonuçlarına bakacam. Muhtemelen ortalama 5 ay kullanacağım nasıl etki edecek yorumlarımı yazarım konuya. Eğer bulamazsan medobiotin kullan derim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
548
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
216
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
290
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
450
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
920
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
47
Üst Alt