Hüseyin Örs Adresi ve Telefonu Saç Ekimi Yaptırmak İsteyenler

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Dejavu
  • 343 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Dejavu

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Ankara'da saç ekimi sektöründe başarılı sonuçlar alarak bir çok kişinin saç ekimi operasyonuna katkı sağlayan Hüseyin örs ve saç ekimi ekibi çok güzel sonuçlar vererek hastalarını memnun ediyor. Hüseyin Örs ile ilgili bir çok arama mevcut olduğu için sizin içi Adresi ve Telefon numarasına ulaştık. Saç ekimi yaptırmak isteyenler için Adresi Facebook sayfası ayrıca telefonunu bu forumdan duyacaksınız:

Facebook Profil linki : Huseyin Ors

Hüseyin Örs Telefon : 0535 892 79 16

Hüseyin Örs Adresi : Doğal Hayat Polikliniği / Balgat/ Ankara

Saç ekimi hakkında bilgiler

Saç ektirenler, saç dökülmesi veya kellik sorunlarıyla başa çıkmak için saç ekim işlemi yaptırmış kişilerdir. Saç ekimi, saç köklerinin başka bölgelerden alınıp kellik veya seyrek saçlı bölgelere nakledilmesi işlemidir. Saç ekim işlemi, genellikle estetik veya kişisel görünüm nedenleriyle tercih edilir, ancak bazen saç dökülmesinin tıbbi nedenlerle olduğu durumlarda da kullanılır.

Saç ekimi işlemi iki temel yöntemle gerçekleştirilir: FUE (Follicular Unit Extraction) ve FUT (Follicular Unit Transplantation). FUE yönteminde, saç kökleri tek tek çıkartılır ve nakledilir. FUT yönteminde ise saçlı deriden bir şerit alınır, bu şerit saç kökleriyle bölünür ve sonra nakledilir. İşlem sonrası saç ekimi yapılan bölgede iyileşme süreci gereklidir ve sonuçlar genellikle birkaç ay içinde görünür hale gelir.

Saç ekimi işlemi yaptırmadan önce, bir saç ekimi uzmanı veya dermatologla görüşmek önemlidir. Uygun tedavi seçenekleri ve sonuçlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, saç ekimi işlemi cerrahi bir işlem olduğu için riskler ve maliyetler hakkında da bilgi edinmelisiniz.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
D

Dejavu

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Teşekkür ederim İnternette saç ekimi için aranan uzman diyebilirim saç ekimi sonuçları gayet güzel geliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

C
Cevaplar
2
Gösterim
270
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
159
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
299
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
178
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
313
hakanerdal
H
O
Cevaplar
0
Gösterim
136
overlokmakinesi
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
19
Robots
9
Üst Alt