İncelen saç tekrar kalınlaşır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ertunç
  • 135 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Ertunç

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Ön bölgelerimdeki saçlarım aşırı derecede incelme yaptı vitamin takviyesi kullanıyorum ve bir de biotin 5 mg alıyorum saçlarım her gün biomen sarımsak özlü şampuan ve ketoral şampuanıda 3 güne bir düzenli yıkarım bundan 6 ay önce saçlarım çok sertti tarakla bile taradığımda sertliğini hissederdim ama şu an saçlar öyle bir inceldi ki ışıkta saç derim gözüküyor ve bu durum moralimi çok bozuyor. Sınav stres iş hayatı yoğunluk derken sanırım saçlar bundan çok olumsuz etkilendi. Orta seviyede erkek tipi dökülmem var ama kelleşme yol bu ön bölgelerdeki saçları tamamen kalınlaştırmak için ne yapmam lazım bu konuda deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
 
Y

Yeşil

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Genetik saç dökülen varsa biraz zor gibi biotin kullanarak biraz kalınlaştırabilirsin ama eğer çok agresif bir dökülmen varsa tedavi uygulanan gerekir
 
B

Bülent35

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Xpecia tablet kullan olumlu etkilerini zaman görürsün
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
419
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
256
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
398
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
398
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
233
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
372
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt