Instagram gizli hesap görme

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yanke
  • 220 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yanke

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Instagram gizli hesap görme var mı,
Facebook bu konuda gizliliğe çok önem veren güvenlik önlemleri almış bulunmakta, bu nedenle gizli profilleri görmek kurallar gereği görülemez. Ancak başka insanların Instagram hesaplarını gizlice görmenin bir yolu yoktur. Instagram, kullanıcıların hesaplarını özel olarak ayarlamalarına izin verir, bu nedenle gizli bir hesaba erişmek için takip isteği göndermeniz gerekiyor.

Gizli bir hesabı takip etmek istiyorsanız, öncelikle hesabı bulmalısınız. Bunu yapmak için Instagram'da arama yapabilirsiniz veya bir kullanıcının hesap adını veya kullanıcı adını biliyorsanız, doğrudan hesabın URL'sine giderek erişebilirsiniz.

Daha sonra, hesabı takip etmek için "Takip Et" düğmesine tıklayabilirsiniz. Ancak, hesap sahibi takip isteğinizi onaylamadan önce hesap içeriğini görüntüleyemezsiniz.

Eğer takip isteğiniz onaylanmazsa, hesap sahibi sizi engelleyebilir veya takip etmeyi reddedebilir. Gizli bir hesap sahibi, takip etme isteğini kimin gönderdiğini görür ve takip isteğini onaylamak veya reddetmek için seçim yapabilir.
 
E

Eros

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Profilini görmek istediğim biri var ama bu kişiyi takip edemem. O yüzden boşuna takip et demeyin bana. Çözümü olan varsa söylesin lütfen.. İnstagram'da kapalı hesaplari görme nasıl yapılır? Takip etmeden Instagram gizli hesapları görme yöntemini bilen var mı? Bilen varsa lütfen bilgi verebilir mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
298
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
211
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
203
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
417
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
298
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
7
Üst Alt