Instagram hesabım çalındı e-posta ve telefon numaram değiştirildi ne yapabilirim?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Durubeyaz
  • 253 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Merhaba arkadaşlar Instagram hesabım çalındı çalan şahıs e posta hesabım ile telefon numaramı değiştirmiş iki faktörlü güvenlik doğrulamasını açmış şifremi unuttumdan kod istiyorum kod gelmiyor. Akşam Instagram'da dolaşırken güvendiğim bir arkadaşımdan dm mesajı geldi mesajda adıma şikayet varmış Instagram sayfalarından adım yayınlanıyormuş gibi mesaj yazmış bende merak edip tıkladım e posta adresime mesaj geldi mesajda kod göndermişler ve daha ne olduğunu anlamadan hesap gitti. Mesaj arkadaşımda hesabını çalmış. Instagrama girmeye çalışıyorum e posta yada telefon numaramı giriyom böyle hesap yoktur diyor. Çalan kişiyi arkadaş olarak ekledim seni savcılığa vercem dedim git ver hiçbir şey yapamazsın dedi. Instagram hesabımı nasıl geri alabilirim. Çalan şahısı arkadaş olarak ekledim banka dekontu paylaşmış sizde yatırın kısa sürede yüksek para kazanın gibi birşeyler paylaşmış. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Instagram hesabımı nasıl geri alabilirim bu işten anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
 
C

Charismax

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Instagram hesabınız çalındı ise size ait tüm giriş ve diğer bilgiler değiştirildiyse bu durumda sizin hesabınıza Instagram'ın yardımı olmadan tekrar girmeniz imkansız hale gelir. Instagrama durumu anlatan mail göndermeniz gerekiyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Pempom
Cevaplar
1
Gösterim
292
Pempom
Pempom
M
Cevaplar
1
Gösterim
136
H
A
Cevaplar
2
Gösterim
214
A
W
Cevaplar
2
Gösterim
194
S
C
Cevaplar
1
Gösterim
403
Beany
B
S
Cevaplar
1
Gösterim
742
Seray
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
5
Üst Alt