İstanbul'da Saç Ekimi Tavsiye

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi DijitalDoctor
  • 574 Görüntülenme
  • 2 Yorum
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
İstanbul, Türkiye'nin saç ekimi alanında öncü şehirlerinden biridir. İstanbul'da birçok saç ekimi kliniği ve doktoru bulunmaktadır. Bu kliniklerde uzman ekip tarafından yapılan saç ekimi işlemleri, en son teknoloji ve araçlar kullanılarak yapılmaktadır. İstanbul'da yapılan saç ekimi işlemlerinde, FUT (Follicular Unit Transplantation) ve FUE (Follicular Unit Extraction) gibi iki farklı teknik kullanılmaktadır. Fut tekniği fazla kullanılmasa'da sizlere ben basit şekilde fut tekniğinden bahsetmek istiyorum. en çok yaygın olarak kullanılan Fue tekniğidir.

FUT tekniği, saçlı deriden bir parça alınarak saç folikülleri elde edilirken, FUE tekniği ise saçlı deriden tek tek saç folikülleri çekilir. Hangi tekniğin kullanılacağı, kişinin saç kaybı durumu, saç yapısı ve kişisel tercihine göre değişebilir.

Saç ekimi işlemi öncesinde kişiye özel bir muayene yapılır ve saç ekimi işlemi için en uygun teknik belirlenir. Ayrıca saç ekimi sonrası takip eden dönemde de kişiye özel tavsiyeler verilir.

İstanbul'da saç ekimi işlemi, dünya standartlarında hizmetler sunan kliniklerde yapılmaktadır ve kaliteli sonuçlar elde edebilmek için uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.
 
R

rock02

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
İstanbul'da saç ekimi tamamen paranıza göre diyebilirim ünlü mü ünsüz mü?
 
V

victory

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhaba bende öncelikle saç ektirmek için anadolu yakasında araştırma yapıyorum bildiğiniz yerler var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
570
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
402
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
223
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
230
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
364
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
5
Üst Alt