İzmir Novar Saç Ekimi Polikliniği Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Demond
  • 267 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Demond

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Selamlar İzmir novar saç ekimi polikliniği merkeziyle ilgili nette çok fazla bir şey bulamadım haklarında bilgisi olan şikayet yada yorum olarak bilgisi olan var mı? Bu merkez normalde kadınlara kozmetik işlemler yapan bir yer olarak biliniyor ama dr. orhan demirer altında saç ekimide operasyonu da yapıyorlarmış.

Tavsiyeler doğrultusunda izmirde başka yerede ektirebilirim. Birde Likya saç ekim merkezi var buraya ektiren bir kişi ile görüşmüştüm. Gayet iyi ilgilenmişler süreçten memnun kalmıştı. Başka bir tanıdıkta novar ekim merkezini önerdi. Bu işlere biraz yabancıyım nelere dikkat etmem gerek yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
 
G

Güntekin

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Forumda, novar saç ekimi yaptıran kişilerin olumlu sonucu yoksa, dikkat et bence, eğer arkadaşın burda ekim yaptırdıysa ve güzel sonuç aldıysa sorun yok ama diğer türlü kaybettiğin grefte parana, zamanına yazık olur, önceden başka firmalarla ilgili kimler gelip olumsuz ekimlerini gördük.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
356
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
8
Robots
5
Üst Alt