J şeklinde şok dökülme

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi berkant
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
B

berkant

Üye
Arkadaşlar selamlar 8 senedir saç dökülmesiyle uğraşıyorum bugüne kadar saçlarımı az çok korudum ancak iş güç evlilik derken tedavi uygulayamaz oldum ve sonunda saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Yaklaşık 2 ay önce Dr. Ali Emre Karadenize saç ekimi yaptırdım. Şok dökülmede saçların bir kısmı dökülürken uçları kıvrık bi şekilde döküldü. Ekilen saçların kökleri j şeklinde kıvrık olarak çıkmış. Sizlerdeki şok dökülmede böyle bişey oldu mu? Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Yorumlarınız için teşekkürler.

J şeklinde şok dökülme

R

Recep

Üye
Biz bu şekil şok dökülmeye baston şeklinde dökülme diyoruz, şok dökülme iki türlü olur, baston şeklinde ve kırık tarzında saç dökülür ikiside normaldir. Greftleri ekim yaparken açılan çukura itilmesinden kök uçları bükülüyor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
B

berkant

Üye

Koray hocanın burada bahsettiği durum gerçekleşti diye korktum açıkçası. Bu tip dökülme normal mi yani. Koray hocaya ektiren arkadaşlar bi tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
166
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
207
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
58
Üst Alt