Kadınlarda saç ekimi öncesi sonrası

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 136 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Merhaba bayanlar saç ekimi yaptırıp memnun olan var mı aranızda bazı arkadaşlarım bana soruyor saçlarımın tepesi seyreldi inceldi diye. Bayanlarda kellik oluşmuyor saç seyrelmesi, incelme ve yanlarda geriye doğru açılma durumu söz konusu olabiliyor. Bu tür sorunla karşılaşan prp, mezoterapi yaptıranlar varsa birbirimize destek yardımcı olabiliriz. Kadınlarda saç dökülmesi zor bir durum kimse başına gelmesini istemez genel olarak tedavi saç ekimi öncesi sonrası süreci hakkında yardımlaşma yapabiliriz.
 
H

Hülya

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Benim arkadaşım saç ektirecekti doktor önermedi prp önerdi oda 8 ay prp yaptırdı şimdi saçları o kadar çok gürleştiki inanamadım ben önceden prp, mezoterapiye pek güvenmezdim açıkçası ama belirgin etkisi oldu. Saç ekimi değilde iyi bir yere prp yada mezoterapi yaptırın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
147
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
97
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
144
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
107
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
157
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
255
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
4
Üst Alt