Kadınlarda saç ekimi öncesi sonrası

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 167 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Merhaba bayanlar saç ekimi yaptırıp memnun olan var mı aranızda bazı arkadaşlarım bana soruyor saçlarımın tepesi seyreldi inceldi diye. Bayanlarda kellik oluşmuyor saç seyrelmesi, incelme ve yanlarda geriye doğru açılma durumu söz konusu olabiliyor. Bu tür sorunla karşılaşan prp, mezoterapi yaptıranlar varsa birbirimize destek yardımcı olabiliriz. Kadınlarda saç dökülmesi zor bir durum kimse başına gelmesini istemez genel olarak tedavi saç ekimi öncesi sonrası süreci hakkında yardımlaşma yapabiliriz.

H

Hülya

Üye
Benim arkadaşım saç ektirecekti doktor önermedi prp önerdi oda 8 ay prp yaptırdı şimdi saçları o kadar çok gürleştiki inanamadım ben önceden prp, mezoterapiye pek güvenmezdim açıkçası ama belirgin etkisi oldu. Saç ekimi değilde iyi bir yere prp yada mezoterapi yaptırın.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
52
Üst Alt