Kadınlarda saç ekimi yaptıranlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bnil
  • 195 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bnil

Üye
Selam arkadaşlar önceki yıllarda çok gür olan saçlarım son 6 aydır çok döküldü tepe bölgemde baktığımda seyrelme oluşmuş bir kadın için kellik ne kadar zor olur bilirsiniz. Xpecia bayan tablet aldım kullanıyorum ancak tepe seyrekliğim incelmeler aynen devam ediyor. Kendisi saç ektiren yada çevresinde saç ektiren bayan tanıdığı olan var mı? Araştırdığım kadarıyla kadınlarda saç ektiren pek yok vede pek tutmuyormuş..

Benimde önlerim tepe bölgem çok seyreldi dışarı çıkamıcam yakında.

Shady

Shady

Üye
Üye
canım çok geçmiş olsun üzüldüm senin adına bir kadının başına gelecek en üzücü durumlardan birisi. Benim tanıdığım vardı oda ekim yaptıracaktı doktor önermedi ama saç mezoterapisi yaptırmayı önerdi oda yaptırdı ayda 1 kez 8 seans oldu şimdi saçları çok gürleşti seyreklik kalmadı neredeyse. Sende yaptırabilirsin araştır derim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
226
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
167
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
208
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
169
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
210
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
390
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
54
Üst Alt