Kafein Losyon Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi yalçın
  • 526 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Y

yalçın

Üye
Arkadaşlar bu aralar saçlarımdaki dökülmeler gittikçe artmaya başladı önlerimdeki saçlar teker teler gidiyor saç çizgisi gerileme yapıyor her gün 1/4 proscar kullanıyorum tepe bölgemde etkisi olduğunu düşünüyorum ama önlerde etkisi hiç yok başlayalı 8 ay oldu bundan sonrada önlerde etkisi olacağını düşünüyorum.

Kafein losyon ile dutasteride başlamayı düşünüyorum 2 güne 1 dutas hergün kafein losyon sizce etkisi nasıl olur denemeye değer mi? Forumda kafein losyonu kullanıp saç çıkarttığını gören varsa bilgilendirme yapabilir mi?

Minoxidil kullanmıyorum önceden kullandım saçlarımı tümden seyretti eskisi gibi tekrar olmadı. Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

U

Umut21

Üye
Genetik dökülmen varsa dökülmüş saçları çıkartmıyor ama dht inhibitör ilaçlar ile birlikte kullanılırsa çok etkisi var bende bu şekil kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim.

A

arhavili

Üye
Arkadaşlar bende kafein losyon kullanıyorum saklama koşulları nelerdir acaba? Buzdolabında mı yoksa normal bi yerde saklanabilir mi?

K

Kelboy

Üye
Kafein önemli doğal ve sürdürebilir tedavilerden biri olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
6
Robots
45
Üst Alt