Kalp Hastaları saç Ektirebilir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairos
  • 102 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

Hairos

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Kalp Hastaları saç Ektirebilir mi? Kalp ameliyatı olan bir hastaya saç ekimi nakli önerilir mi bilmiyorum bu konuda çok net cevap bulamadım. Saç ekimi operasyonunda adrenalin veriliyor kalp atışları çok ciddi artıyor bu nedenle çok ince araştırılmalı daha önceki örnekleri var mı bakılmalı? Saç ekim merkezinde saç ekimi doktoru araştırma yapıp sağlık tetkiklerini yaptıktan sonra karar verilebilir.

Ancak, herhangi bir cerrahi işlem gibi, saç ekimi de riskleri içerir ve kalp hastalığı gibi ciddi sağlık sorunları olan kişilerde ek riskler olabilir. Kalp hastaları, saç ekimi için bir kardiyologla görüşmeleri ve genel sağlık durumlarını değerlendirmeleri önemlidir. Saç ekimi operasyonu bir cerrahi işlem olduğundan, kalp hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası dikkatli bir şekilde izlenmeleri gerekebilir.

Özetlemek gerekirse, kalp hastaları saç ekimi yapabilir, ancak bu kararı almadan önce sağlık durumlarını değerlendirmeleri ve bir uzmana danışmaları önemlidir. Kalp hastalığı olan kişiler, ameliyat öncesi ve sonrası dikkatli bir şekilde izlenmeli ve riskleri minimize etmek için uygun önlemler alınmalıdır.

kalp hastasına saç ekimi.png
 
Pempom

Pempom

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Önce doktora gitmeli, bir kalp hastası saç ekimi öncesi doktoruna sormalı çünkü farklı bir operasyon saç ekimi
 
B

Bebeto

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Doktor kontrolü olmalı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
199
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
182
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
142
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
186
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
356
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
46
Robots
5
Üst Alt