Keçiboynuzu çayı cinsellik için nasıl kullanılır

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Anıl
  • 126 Görüntülenme
  • 0 Yorum
A

Anıl

Üye
Arkadaşlar keçiboynuzu çayını kendim de sıklıkla kullanırım kullanma amacım proscar gibi antiandrojen ilaçlarından dolayı cinsel hayatında sorunlar olması ereksiyon problemi, meni şeffaflaşması gibi sorunlardan kurtulmak için keçiboynuzu çayını günde bir defa mutlaka her gün içerim. Saç dökülmesini önlemek için yaklaşık 2 yıldır proscar kullandım, herkesin şikayet ettiği gibi cinsellik de yan etkileri de yaşadım. İlacı bırakmama rağmen yan etkiler geçti ancak cinsellik problemi devam etti eskisi gibi olmadığını halen düşünüyorum. Ben de bu sorundan kurtulmak için araştırmalar yaptım bazı uzmanlarla görüştüm bitkisel kürler denemeye karar verdim. Uyguladığım kürler arasında keçiboynuzu çayı ve çoban çökerten çayını sıklıkla kullanmaya devam ediyorum. Faydasını gördünüz mü dersiniz çok gördüğümü söyleyebilirim. Zaten keçiboynuzunu çoğunuz biliyorsunuzdur İbrahim Saraçoğlu sıklıkla önerir sperm kalitesini artırmak için kullanılır. Ben de sizlere faydalı olması için bu çayı nasıl hazırlayıp içtiğimi anlatacağım.

Aktardan keçiboynuzu alıyoruz, ancak aldığımız keçiboynuzlarının kurumamış olmasına dikkat edin yani üzerinden çok geçmemiş taze olsun ki içindeki balı akışkan sıvısı kurumasın. Çünkü içindeki o tatlı balı azalırsa keçiboynuzunun da etkisi azalmış olur. Aldığınız taze keçiboynuzlarından 2-3 tanesini küçük parçalara kırın bir cezve içine katın ve cezvenin altını orta sıcaklıkta açıp kaynayınca kapatın. Soğumaya bekleyin hafif ılıdıktan sonra aç karnına mümkünse sabah kahvaltıdan 20 dakika önce için. Bunu her gün sürekli olarak yapmanız gerekmektedir. Çünkü keçiboynuzundaki faydalı mineraller, vitaminler vücutta birikmesi lazım. Etkisini hemen öyle 2-3 gün ya da 10-15 gün kullanıp göremeyebilirsiniz. Ben bu kürü yaklaşık 1 yıldır yapıyorum hem sağlığa faydası var hem de cinsel hayata katkısı var hem de proscar avodart gibi ilaçları kullanıyorsanız bu ilaçların yan etkisini hafifletmeye yardımcı olur. Yalnız şeker hastaları keçiboynuzu çayını cezvenin içerisinde çok bekletmesin çünkü şeker oranı yükseliyor. Ayrıca her gün evinizde ya da spor salonunda ağırlık antrenmanları 20-30 dakika çalışmanızda vücuttaki testosteron hormonunu artırıcı etki yapacağı için libidonuzda yükselecektir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
316
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
230
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
219
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
442
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
207
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
317
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
48
Üst Alt