Kerastase mor şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Asiye
  • 226 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Asiye

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet silver mor şampuanı 250 ml sarı ve gri saçlar için mükemmel koruma sağlayarak saçların daha canlı, dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Saçları yağdan, kirden ve toz parçalarından derinlemesine arındırır.
Saç liflerinin kirlenmesini önler.
Cicaflash saç bakım sütü ile birleştirildiğinde saç direncini %96'ya kadar yükseltir. Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet şampuan içeriğinde; Hyaluronik asit, Edelweiss çiçeği ve Ultraviolet nötürleştiriciler bulundurur. Edelweiss çiçeği saçların çevresel zararlı etkilerden ve hasarlardan korumak için antioksidan bakımından zengin içeriğe sahiptir. Ultraviolet ortaya çıkabilecek sarı alt tonları nötrleştirerek saçlara ekstra parlaklık kazandırır. Hyluronik Asit saç liflerini besleyerek güçlendirici bakım uygular. Günlük kullanım için uygudur.
Cicaflash saç bakım sütü ile birlikte kullanıldığında saçları %46'ya kadar saç liflerini onarır.

Kerastase mor şampuan kullananlar yorumları.jpeg


Arkadaşlar kerastase mor şampuanı kullananlar memnun mu bende kullanmak istiyorum ancak kullanan bayanların yorumlarını görmek istedim. Bu şampuanı önerir misiniz denetimleriniz nedir?
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Canım şampuanı ben beğendim. Saçı biraz kurutuyor, ama turunculukları küllü hale getiriyor. Turuncu aşırı hale gelmişse tek başına yeterli olmaz. Birkaç kez kullanınca daha yararlı olduğunu görüyorum. Şampuanı 10 dk bekletiyorum.
 
hmd

hmd

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Saç boyama işleminden sonra uzun süre turunculaşma karşıtı şampuan kullanmamıştım. Daha sonra ilk kullanımımda istediğim etkiyi elde edemedim fakat daha sonraki kullanımımda saçımda daha uzun beklettim ve istenilen etkiyi gördüm. Saçı onarması da güzel. Fiyatı da bir tık düşük olsa çok daha iyi olacaktır.
 
Aysima

Aysima

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
2 haftadır kullanıyorum benim saçlar boyalı aralarını sarı yaptırıyorum rengi solmasın diye bu şampuanı almıştım hiçbir etkisini görmedim saçımın rengini değiştirmedi ama kullanmaya devam edicem gözlemliycem
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
2
Üst Alt