Kerastase mor şampuan kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Asiye
  • 213 Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Asiye

Üye
Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet silver mor şampuanı 250 ml sarı ve gri saçlar için mükemmel koruma sağlayarak saçların daha canlı, dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Saçları yağdan, kirden ve toz parçalarından derinlemesine arındırır.
Saç liflerinin kirlenmesini önler.
Cicaflash saç bakım sütü ile birleştirildiğinde saç direncini %96'ya kadar yükseltir. Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet şampuan içeriğinde; Hyaluronik asit, Edelweiss çiçeği ve Ultraviolet nötürleştiriciler bulundurur. Edelweiss çiçeği saçların çevresel zararlı etkilerden ve hasarlardan korumak için antioksidan bakımından zengin içeriğe sahiptir. Ultraviolet ortaya çıkabilecek sarı alt tonları nötrleştirerek saçlara ekstra parlaklık kazandırır. Hyluronik Asit saç liflerini besleyerek güçlendirici bakım uygular. Günlük kullanım için uygudur.
Cicaflash saç bakım sütü ile birlikte kullanıldığında saçları %46'ya kadar saç liflerini onarır.

Kerastase mor şampuan kullananlar yorumları.jpeg

Arkadaşlar kerastase mor şampuanı kullananlar memnun mu bende kullanmak istiyorum ancak kullanan bayanların yorumlarını görmek istedim. Bu şampuanı önerir misiniz denetimleriniz nedir?

D

Durubeyaz

Üye
Canım şampuanı ben beğendim. Saçı biraz kurutuyor, ama turunculukları küllü hale getiriyor. Turuncu aşırı hale gelmişse tek başına yeterli olmaz. Birkaç kez kullanınca daha yararlı olduğunu görüyorum. Şampuanı 10 dk bekletiyorum.

hmd

hmd

Üye
Saç boyama işleminden sonra uzun süre turunculaşma karşıtı şampuan kullanmamıştım. Daha sonra ilk kullanımımda istediğim etkiyi elde edemedim fakat daha sonraki kullanımımda saçımda daha uzun beklettim ve istenilen etkiyi gördüm. Saçı onarması da güzel. Fiyatı da bir tık düşük olsa çok daha iyi olacaktır.

Aysima

Aysima

Üye
2 haftadır kullanıyorum benim saçlar boyalı aralarını sarı yaptırıyorum rengi solmasın diye bu şampuanı almıştım hiçbir etkisini görmedim saçımın rengini değiştirmedi ama kullanmaya devam edicem gözlemliycem

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
192
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
43
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
66
Robots
9
Üst Alt