Kerozan Tablet Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Keanu
  • 634 Görüntülenme
  • 3 Yorum
K

Keanu

Üye
Merhaba arkadaşlar saçları güçlendiren bir vitamin takviyesi almak istiyorum sizce kerozan tablet işe yarar mı? Ürün içeriğine baktım faydlı vitaminler, mineraller ve saw palmetto var. Saçlarımda incelmeler, dökülmeleri tedavi ile birlikte daha etkili önler diye düşünüyorum, bunun için kerozan tablet etkili olur diye düşünüyorum. Genetik dökülmede işe yarar mı bilmiyorum ama forumda bir çok kişi önermiş bu ürünü, sizce 2 kutu alayım mı? Bir faydasını görür müyüm?

Ürün içeriğini ekledim. Sabah bir tablet, gece yatmadan önce bir tablet şeklinde alınması tavsiye ediliyor.

Kerozan Tablet Kullananlar Yorumları

Sabah kullanım 1 kapsül içeriği
  • Vitamin B5 20 mg
  • Çinko 13 mg
  • Biotin 2500 ug
  • Manganez 1.7 mg
  • Selenyum 100 ug
Akşam kullanım 1 kapsül içeriği
  • Cüce Palmiye 200 mg
  • Taurin 150 mg
  • Vitamin B6 1.4 mg
  • Vitamin B1 1.1 mg
  • Folik Asit 400 ug
  • Vitamin D 10 ug
  • Vitamin B12 2.5 ug

L

lusyus

Üye
Üye
Xpecia tarzı bir ürün saçın ihtiyacı olan vitaminler ve doğal blocker var içerisinde finasterid kadar etkisi olmaz.

E

Erdem

Üye
Herhangi bir yan etkisi felan var mı bu ürünün?

K

kelbey

Üye
vitaminler genetik saç dökülmesini engellemez hatta yavaşlatmaz bile bunu bilin, sadece psikolojik olarak kullanıyor insanlar için bir umut.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
548
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
216
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
290
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
450
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
920
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
55
Üst Alt