Kök hücreli saç ekimi sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Seray
  • 236 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Seray

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Kök hücreli saç ekimi, saç dökülmesinin tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde, kişinin saç foliküllerinin içindeki kök hücreleri kullanılır. Kök hücreler, saç folikülünün içinde bulunan hücrelerdir ve saçın yeniden üretilmesi sürecinde önemli bir rol oynarlar. Bu yöntemde, kök hücreler saç kaybı olan bölgelere yerleştirilir ve saçın yeniden üretilmesi sağlanır. Kök hücreli saç ekimi, FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemi ile gerçekleştirilir. Bu yöntemde, saç folikülleri birer birer alınır ve saç kaybı olan bölgelere yerleştirilir. Bu sayede, saç kaybı olan bölgelerde saç dökülmesi azaltılır veya durdurulur. Ancak, bu yöntem henüz tam olarak klinik olarak kanıtlanmamıştır ve saç kaybının nedenine bağlı olarak etkililiği değişebilir.
 
M

Mertata

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
kök hücreli saç ekimi sonuçları öncesi ve sonrası olarak insanlar yayınlamalı ki gerçekten neyin ne olduğunu bilebilmeli?
 
R

Rossi

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Ben anlamadım şimdi saç kökü alınıp yeni yerinemi ekiliyor yoksa saç kökü hücresi çoğaltılıp saçsız alanlara mı enjekte ediliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
179
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
116
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
167
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
120
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
164
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
331
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
11
Üst Alt