Konazol Şampuan Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 328 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Uzman

Uzman

Üye
Moderatör
Mesajlar
66
Puanları
0
Konazol Şampuan Kullanıcı Yorumları


Konazol şampuan kullanıcı yorumları saç dökülmesini önlemek, yağlanma, kepeklenme, mantar tedavisi, seboreik dermatit, egzama gibi saçlı deride oluşan rahatsızlıkların tedavisi için kullanılan bir şampuandır.

Androgenetik alopesi en sık erkeklerde görülür ve tedavisi için konazol şampuan yardımcı olarak kullanılır. Konazol şampuan dht azaltıco olarak etki gösterir.

Konazol şampuan nedir? Ne için nasıl kullanılır ? Kullanıcılar ve Faydaları Kepek sorunuyla mücadele eden ve bu sorundan kurtulmak isteyenlerin en büyük yardımcılarından biri olan Konazol şampuan, saç derisindeki mantarlarla da savaşır.

Özellikle kadınlar için saçkıran tedavisinde son derece etkili olan Conazole şampuanı; Saç derisini uyarır ve yeni ve sağlıklı saçların büyümesini önemli ölçüde destekler.

Yağlı saçlı kişiler için doktorlar tarafından reçete edilen Conazole şampuan; Saçta aşırı sebum birikimini engeller ve saçın daha güzel, gür ve bakımlı görünmesini sağlar.

Bu yazıda kısaca Konazol şampuan nedir? Konazol şampuan ne işe yarar? Konazol şampuan kullanırken merak ettiğiniz soruları cevaplamak ve dikkat etmeniz gereken noktalara değinmek isteriz.

Konazol şampuan nedir?

Biyomedikal ürünler grubunda yer alan bu şampuan; Hemen hemen tüm eczanelerde satılmaktadır. Daha sonra ürün; Esas olarak birçok saç probleminin tedavisi için reçete edilir.

Bu şampuan, mantarların neden olduğu saç sorunları için mükemmeldir; Ayrıca seboreik dermatitin neden olduğu kafa derisindeki kaşıntıyı giderir.

Reçete ile kullanılması gereken bu ürün bir ilaçtır.

Etken maddesi ketokonazol olan Kanozol şampuanı; Ayrıca mantarın saçlı deride, boyun, göğüs, sırt ve üst kollarda büyümesini ve tüm vücuda yayılmasını engeller.

Konazol şampuan ne işe yarar?


Tıbbi kullanım için formüle edilmiş ürün; Başta boyun, göğüs, ön kollar olmak üzere cildin farklı bölgelerinde görülebilen pembe, bronz, kahverengi hatta beyaz renklerde leke ve pulları tedavi eder.

Mantar enfeksiyonunun en önemli belirtileri arasında yer alan yukarıdaki belirtilere ek olarak seboreik dermatit yani saçlı deride kaşıntılı döküntü de yağlı ve saçlı deri tedavisi için reçete edilebilir.

Ayrıca kafa derisi, saçkıran, saçkıran ve saçkıran mantar hastalıklarının neden olduğu kafa derisi kabuklarını ve kepeklerini iyileştirir.

Mantarlarla savaşan ve onları yok eden bu şampuan; Aynı zamanda saçların eski sağlığına kavuşmasına da yol açar.
 
P

piranha

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Saç dökülmesi için hangi sıklıkta kullanmak gerekiyor her gün kullanılabilir mi?
 
L

lastmorn

Üye
Üye
Mesajlar
58
Puanları
8

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
209
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
397
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
9
Robots
2
Üst Alt