Konazol Şampuan Saç Dökülmesini Önler mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Invincible
  • 380 Görüntülenme
  • 2 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Konazol %2 medikal şampuan içinde ketokonazol etken maddesi vardır. Aslen mantar bakterilerin öldürmek için kullanılır. Ketokonazol saç köklerine bağlanan testosteron hormonu ve sonucunda oluşan dht hormonunu azaltarak saçın dökülmesine engel olur. Konazol şampuan saç dökülmesine iyi gelen şampuanlardan biridir. Conazol saç dökülmesini önler ve saçı daha dolgun ve sağlıklı yapar. Saçları kökten uca besleyen Konazol medikal şampuan kırılmalara ve saç dökülmesine karşı oldukça etkilidir. Konazol şampuan 100 ml olarak eczanelerde satılır.
 
T

taita

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Konazal şampuan saç dökülmesini önleyebilir sadece şua şekilde saçlı derideki rahatsız olduğu için olabilir, kepek mantar hastalığı temizliyor bu konazal şampuan
 
H

Hercai

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Konazol şampuanı 2 aydır üç güne bir kullanıyorum yağlanmayı önlüyor gerçekten saç dökülmesi dede azalma olduğunu gördüm. Bugün ketoral krem alcam şakaklara ve seyrelmil yerlere sürecek umarım faydası olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
4
Gösterim
223
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
190
K
P
Cevaplar
1
Gösterim
247
M
O
Cevaplar
2
Gösterim
307
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
168
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
290
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
37
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
61
Robots
3
Üst Alt