Koray Erdoğan Fue Saç Ekimi 4000 Greft 96 Aylık Sonuç

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi İçerik
  • 307 Görüntülenme
  • 2 Yorum
İ

İçerik

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Özetle Asmed Clinic, sıralı (DES) teknik olarak da bilinen manuel FUE saç ekimi tekniğini kafa genelinde homojenleşme sağlamak ve yüksek kaliteli greftler sağlamak için kullanır. Başarılı sonuçlar elde etmek için hasta ile iletişim, saç çizgisi tasarımı, greft çıkarma, insizyon ve yerleştirme ve ameliyat sonrası bakım dahil olmak üzere saç ekiminin tüm yönlerini dikkate almaları gerektiğine inanırlar. Dr. Koray Erdoğan ve deneyimli ekibi, dünyanın en iyi kliniklerinde hastaların saç dökülmesini durdurmalarına ve saçlarını geri kazanmalarına yardımcı olmaya kendilerini adamıştır.

Asmed Youtube İçerik Translate üzerinden çevrilmiştir; Manuel FUE saç ekimi tekniği donör bölgeyi korur ve kaliteli greftler sağlar. Asmed olarak FUE saç ekimi yaparken orijinal tekniğimiz olan sıralı (DES) tekniğini uyguluyoruz. Manuel Fue saç ekimi, uygun saç ekimi hasta adayları için en iyi saç dökülmesi tedavilerinden ve saç dökülmesi çözümlerinden biridir. FUE saç ekiminin amacı, başın tamamında homojenleşme sağlamaktır. Homojenizasyonun sağlanması için donör bölgenin tüm bölümlerinin rastgele dağılımda kullanılması hayati önem taşır. Birden fazla seanstan sonra bile, donör alan daha önce olduğundan biraz daha az yoğun görünür, ancak bu sadece yakından incelendiğinde görülür. Asmed Clinic'te Dr. Koray Erdoğan ve son derece deneyimli tam zamanlı personeli, başarılı saç ekimi sonuçları için şunlara inanmaktadır: saç ekiminin her yönü ve her aşaması dikkate alınmalıdır. Pozitif saç ekimi sonuçları, hastayla iyi iletişime, saç çizgisi tasarımına, greft ekstraksiyonuna, greft sağkalımına, insizyon ve yerleştirmeye, ameliyat sonrası bakıma ve ek tedaviye bağlıdır. Dünyanın en iyi kliniklerinden biri olan ASMED Clinic'te saç dökülmesine son verme ve dökülen saçlarınıza kavuşma fırsatını kaçırmayın!
 
E

Edward

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
İyi güzelde fiyatlar aşırı ötesi pahalı böyle ekonomik sorunları olan bir ülkede bu fiyata ekimler çok yüksek yabancı ülke insanlarına yarıyor
 
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
Paran kadar tedavi olacaksın fiyat performans ilişkisi hocam :)
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
139
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
297
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
175
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
298
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
186
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
362
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
21
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
36
Robots
7
Üst Alt