London Pharma Serum Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Burçin
  • 727 Görüntülenme
  • 7 Yorum
B

Burçin

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
London Pharma Serum Kullananlar Yorumları


London Pharma kadınlarda göğüs büyütücü olarak üretilmiş içerisinde bir çok enzim bulunan ve göğüsleri doğal yollarla büyütmeye yarayan bir serumdur. Göğsünü bıçak altına yatmadan büyütmek isteyen kişilere çözüm olarak geliyor.

London Pharma Nedir?​

Estetik olarak kişisel bakım yapmak günümüzde bir insanın ilgi duyduğu yollardan biridir. Özellikle bayanlarda güzellik algıları oldukça değiştiğini söyleyebiliriz. Eskiden özellikle Türkiye'de güzellik algısı vücuttan çok yüz güzelliği ve hatta ev işi yapabilme durumu bile iken şu an tamamen vücut bölgesine odaklanmış durumda. Vücudunuz görünümü ne kadar iyiyse insanların bakışında daha çekici oluyor ve ilgi uyandırabiliyor. Estetik bakış açısı eskiye göre çok değişmiştir bakımlı insanlar çevrelerine daha etkili bir izlenim veriyor bir o kadar ilgi çekiyor, sosyal olabiliyorsunuz. Sırf bu yüzden kadınların hatta genç kızların çoğu dahi güzellik uzmanlarına tomarlarca para döküp bıçak altına yatıyor ve vücutlarını istedikleri şekle sokmaya çalışıyorlar. Özellikle göğüs ve kalça ameliyatlarına harcanan paralar çok üst düzeylere de ulaşmış durumdadır. London Pharma ise göğüs büyütücü serumu ile göğsünü bıçak altına yatmadan doğal yollarla büyütmek isteyen kişilere çözüm olarak geliştirilmiştir.

London Pharma Kullananlar Memnun mu?​

London Pharma, göğüs büyütme serumu ile içerisindeki birçok enzim sayesinde göğüslerinizin doğal olarak büyümelerini sağlayarak dolgunlaşmasına ve bu süreci hızlandırma iddiasıyla geliyor ve birçok mecrada kullanan bayanların yorumlarına bakıldığında ise oldukça etkili olduğu görülebiliyor. Özellikle etkili bir serum olduğunu söyleyen kullanıcılar ve London Pharma yorumları, düzenli uygulanması ve masaj yapılması sonucu göğüslerde gözle görülür büyüme olduğunu söylüyorlar. Serum birçok kullanıcının dediğine göre de çok yoğun olduğundan 2 ay kullanımı mevcut.

London Pharma Nasıl Kullanılır?​

İlk önce güğüslerinizi ılık su ile yıkayın. Yarım şişe serumu güğüslerinizim orta ve alt bölgelerine ince bir tabaka halinde uygulayın. Serumu hafiçce masaj yaparak yedirin ve bunu 2 ay boyunca her tekrar etmeniz gerekiyor.

London Pharma Kullanmanın Sakıncaları Var Mı?​

Göğüs büyütücü bu serum bir alışveriş sitesinde satışı vardır. Bu tür losyonları içinde büyütücü enzimler olduğu için jamile ve kronik rahatsızlığı olanların bayanların kullanmalarını kesinlikle önermemekle beraber, kullanacaksanız mutlaka doktorunuza danışmadan kullanmayın.

London Pharma Fiyatı Nedir?​

Online satış yapan alışveriş siteleri ve sosyal medyada satışı yapılan ürünün şu an ortalama 159 TL gibi bir fiyatı mevcut.

Tek şişe boyutu 30 ml'dir.
 
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
kaç ml bi şişede etki gösteriyor mu?
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
B

Burçin

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
kaç ml bi şişede etki gösteriyor mu?
Merhabalar, istediğiniz etki kullanıma göre değişkenlik gösterir ve kullanılan bölgenin genetip yapısına göre de farklılık göstermektedir. Genellikle kullanan kişilerde 1 set ile istenilen etkiyi görmektedir. Tek şişe boyut 30 ml sir.
 
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
2 kutu var elimde 70 tl hiç kullanılmamış etkili ama ben hamile kaldığım için kullanamadım isteyen olursa ulaşsın kargo alıcıya ait
 
S

Sofiairem

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Merhaba Gülşah Hanım ben almak istiyorum.
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Merhaba göğüs büyütücü olarak 3 güne 1 diane35 kullanın ama dikkatli olun göğüsleri fena büyütüyor
 
S

Simge

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar bazı kullanıcılar ciltte alerji, sivilce ve tüylenme yaptığıyla ilgili yorum yapmışlar böyle bi yan etki yaşayan var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
298
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
211
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
203
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
417
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
298
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
1
Üst Alt