Loprox Şampuan Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edward
  • 762 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Edward

Üye
Mesajlar
19
Puanları
1
Loprox Şampuan Kullanıcı Yorumları


Loprox şampuan saçlı deri üzerinde oluşan, kepeklenme, yağlanma, kaşıntı, kızarıklık, sivilce çıkması, mantar, egzama ve yağlı seboreik dermatit gibi cilt rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılan ilaç içeren bir şampuandır. Kullanım süresi 4 haftadır. Haftada 3 defa saçlarda 3-4 dakika bekletirek yıkanması gerekir. Vücudun herhangi bir bölgesinde, yüzde kullanılabilir. İçerisinde kaşıntıya sebep olan mantara öldürücü siklopiroks olamin etken maddesi içerir. Loprox medikal şampuan 100 ml olarak yalnızca eczanelerde satılır.

Arkadaşlar uzun süredir seboreik dermatit, kaşıntı ve kepek oluşması ile uğraşıyorum. Ne yaptıysam geçmiyor. En son şampuan içine aspirin katmıştım faydası olmadı. Loprox şampuanı kullananlar deneyimlerini yorumlarını yazabilir mi? Cevaplar için teşekkürler.
 
M

Maviş

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Seboreik dermati için bir zamanlar kullanıp memnun kalmadığım şampuan ilk başlarda iyi gibiydi sonralı faydası olmadı. Saçımı yıkıyordum akşam hemen yapılanıyordu.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
253
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
4
Üst Alt