Loprox Şampuan Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edward
  • 800 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Edward

Üye
Loprox Şampuan Kullanıcı Yorumları

Loprox şampuan saçlı deri üzerinde oluşan, kepeklenme, yağlanma, kaşıntı, kızarıklık, sivilce çıkması, mantar, egzama ve yağlı seboreik dermatit gibi cilt rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılan ilaç içeren bir şampuandır. Kullanım süresi 4 haftadır. Haftada 3 defa saçlarda 3-4 dakika bekletirek yıkanması gerekir. Vücudun herhangi bir bölgesinde, yüzde kullanılabilir. İçerisinde kaşıntıya sebep olan mantara öldürücü siklopiroks olamin etken maddesi içerir. Loprox medikal şampuan 100 ml olarak yalnızca eczanelerde satılır.

Arkadaşlar uzun süredir seboreik dermatit, kaşıntı ve kepek oluşması ile uğraşıyorum. Ne yaptıysam geçmiyor. En son şampuan içine aspirin katmıştım faydası olmadı. Loprox şampuanı kullananlar deneyimlerini yorumlarını yazabilir mi? Cevaplar için teşekkürler.

M

Maviş

Üye
Seboreik dermati için bir zamanlar kullanıp memnun kalmadığım şampuan ilk başlarda iyi gibiydi sonralı faydası olmadı. Saçımı yıkıyordum akşam hemen yapılanıyordu.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
301
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
14
Üst Alt