Loya Clinic Saç Ekimi Yorumları Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Loya clinic İzmir'de faaliyet gösteren bir saç ekim merkezi, İzmir Bayraklı'da olduğunu öğrendim şuan saç ekimi sonuçları öncesi ve sonrası resimli saç ekimi yaptırmak isteyenler loya cilinic saç ekimi sonuçlarını ve yorumlarını araştırma yaparak karar vermektedirler. Günümüzde saç dökülmesi başta erkekler olmak üzere kadınlar dahil pek çok insanın başına gelen önemli sorunlardan biridir. Özellikle erkek tipi kellik denilen androjen hormonu kaynaklı dökülmeler insanlarda ciddi psikolojik sorunlar yaratmaktadır. Önceki yıllara göre androgenetşk Alopesi görülme oranı ileri derecede yaygınlaşmıştır. Bu durumun yaşanmasında genetik yatkınlık ile beslenme şekli izin değişmesi gibi nedenler söylenebilir.

Loya Clinic Saç Ekimi Yorumları Sonuçları.jpg


Saçları dökülmüş insanlar bazı losyonlar ve ilaçlar ile dökülen saçları tekrar çıkartmak için tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Bu tedaviler genelde etkili sonuçlar versede kiminde sınırlı etki kimin dede yetersiz etki yaparak insanları saç ekimine yöneltmektedir. Genetik kaynaklı dökülmeler androjen hormonu kaynaklı olduğundan bu hormonlar uzun süre azaltıcı etkiler yapması insanlarda ciddi yan etkilere sebep olmaktadır. Pek çok kişide son çare olarak saç ekimine yönelmektedir.

Saç ekimi operasyonu önceki yıllara göre gelişen teknoloji ile oldukç ileri seviyeye geçmiştir. Saç ekimi yöntemleri, fue, fut, greft alınması ile ekilmesi, gelişmiş greft alma kalemleri, kanal açma, prosfesyonellik, deneyim sahibi olmak gibi unsurlar geçmiş yıllara göre çok geliştiğinden saç ekimi sonuçları da başarılı olmaktadır.

Bazı saç ekim merkezleri kişinin saç durumu, saç yapısı, açıklık oranına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ekim yapılacak alan büyüklüğüne göre fiyatta artış göstermektedir. Bazı doktorlar kişideki saç durumuna göre proscar ilacı kullanıp gelmeleri önermektedir. Finasterid mevcut saçlarda kalite artışı yapması, dökülmüş saçların telojen fazdan çıkmasını sağlayıp mevcut var olan saçlara zarar vermeden daha sık doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Loya Clinic Saç Ekim Merkezi Hizmetleri​

Loya Clinic müşteri memnuniyetine önem veren bir merkezdir hizmetleri saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi, safir fue, saç mezoterapisi, soft fue, lazer saç tedavisi, dhi saç ekimi ve kadınlara saç ekimi işlemleri gerçekleştirmektir.

Loya Clinic Saç Ekim Merkezi Özellikleri​

Saç ekim merkezi ile görüşmeler yapabilir saç konusunda her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

5 Yıldızlı Konaklama​

Dünya’nın en iyi otellerinde, uygun fiyat ve özel transfer hizmetleri ile konaklama imkanı sunmaktadırlar.

Ruhsatlı Saç Ekim Merkezi​

Ruhsatlı saç ekim merkezi’nde dünya standartları üzerinde hizmet sunmaktadırlar.

Hastanede Plastik Cerrah Kontrolünde​

Tüm operasyonlarımız plastik cerrah kontrolünde, Covid 19 tedbirleri alınarak gerçekleştirilmektedir.

Safir Fue Teknik​

Uygulanacak sedasyon ile saç ekimi öncesi lokal anestezi işlemlerini dahi artık hiç ağrı sızı hissetmeyeceksiniz.

Loya Clinic Saç Ekim Merkezi İletişim​

Telefon: +90 533 133 65 34
Whatshap: +90 533 133 47 80
Adres: Adalet Manas Blv. Yanyolu No: 47 Folkart Towers Blok A Busines Bayraklı / İzmir
 
C

Captcha

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Loya clinic saç ekim merkezi yeni bir saç ekim merkezi sanırım , İzmir'de neredeyse hastanelerde olsun clinic merkezlerinde bir çok yerde saç ekimleri yapılıyor önemli olan doğru bir merkez bulmak
 
K

kelaynak

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Saç ekimi yaptıran varsa resimlerini bekliyoruz
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
117
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
271
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
150
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
271
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
163
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
337
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
7
Robots
4
Üst Alt