Maya Estetik Saç Ekimi 3500 greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kayacan
  • 519 Görüntülenme
  • 5 Yorum
K

Kayacan

Üye
Maya estetik saç ekimi süreci sizinle paylaşmak için saç ekimi forum sitesinde sizinle değerlendirmek öncesi ve sonrası olarak sonuçların nasıl olduğunu görmek için resimlerimi ekliyorum konuya arkadaşlar. Saç ekimi karar vermek gerçekten zor bir süreç umarım saç ekimi yaptıranlar en iyi saç ekimi sonucunu alır diye ümit ediyorum. Maya clinic hair saç ekim merkezi olarak da ismi geçen saç ekim merkezinde 3500 greft saç ekimi yaptırdım.

maya estetik1.png
maya estetik2.png
maya estetik3.png

Saç ekimi yaptıranlar saç ekimi sonrası durumlarda şikayetleri oluyor ve bu şikayetin nasıl olması gerektiği konusunda daha spesifik bilgi vermek gerekirse, bunun birkaç örneği şunlar olabilir:
  • Saç ekimi işlemi sonrasında şiddetli ağrı veya rahatsızlık hissetmek.
  • İşlem sonrasında bölgede enfeksiyon veya iltihaplanma belirtileri görülmek.
  • Saç ekimi sonrasında bölgede ciddi bir şişlik veya morarma meydana gelmek.
  • Saç ekimi sonrasında saç köklerinin ölmesi veya ekilen saçların tam olarak çıkmaması gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşmak.
  • Saç ekimi sonrasında bölgede kalıcı veya uzun süreli hasarlar oluşması.
Saç ekimi işlemi sonrasında herhangi bir şikayetiniz olması durumunda, hemen bir doktorla iletişime geçmeniz ve durumu açıkça ifade etmeniz önemlidir. Bu şekilde, sorununuzu doğru şekilde teşhis edebilirler ve uygun bir tedavi önerileri konusunda size yardımcı olabilirler.

Saç ekim merkezinde saç ekimi işlemi yapan onlar olduğu için size daha etkili sunumlar çözümler saç ekimi uzmanları sunablir. Saç ekimi sonrası fotoğrafları yüklemeye devam edeceğim.

K

Kelim

Üye
Saç ekimi sonuçları paylaşım yaptığınız için çok teşekkür ederim. Güzel sonuçlar almanız dileğiyle

A

Alahan

Üye
Ben çok fark göremedim biraz sıklaşma olmuş gibi oda tam belli değil

K

Kaan05

Üye
Diğer resimleride gorebilirmiyiz hocam saç ekimi sonuçlarıni

• Konu Sahibi Konu Sahibi
K

Kayacan

Üye
Maya estetik 135. gün saç ekimi fotoğraflarımı koyuyorum buraya arkadaşlar.
maya estetik 135. gün.png
maya estetik saç ekimi 1.png
maya estetik saç ekimi.png

• Konu Sahibi Konu Sahibi
K

Kayacan

Üye
estemiami clinic saç ekim merkezinin saç ekimi 200. gün fotoğrafları

200. gün fotoğrafı.png
saç ekimi.png

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
81
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
253
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
118
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
305
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
29
Robots
8
Üst Alt