Maya Hair Clinic Saç Ekimi 3000 Greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 387 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Maya hair clinic saç ekimi sonuçları hakkında üyelerimizin ve takipçilerimizin değerli yorumlarını bu konu altında bekliyorum arkadaşlar. Gün geçtikçe ülkemizde saç ekimi sektörü çok fazla rağbet almaya başladı. İnsanların saç dökülmesi sorunları nedeniyle ilaçlar şampuanlar hakkında olumsuz ön yargılar edindiği için artık kesin çözüm olan saç ekimi nakline yönelmektedir. Maya estetik İstanbul'da saç ekimi işlemleri yapmaktadır. Sosyal medyasını inceleme fırsatı bulduğum maya estetik , maya hair clinic saç ekim merkezinin deprem zamanında yaptığı özverili gayretli destek vermesi beni gönülden mest etti.
Maya clinic hair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıranların öncesi ve sonrası sonuçlarına baktığımda gayet güzel görünüyor. İnstagram sayfasından alıntı yaptığımız saç ekimi resmini sizlerde inceleyebilirsiniz.
IMG_20230407_132258.jpg

Saç ekimi yaptırdıktan sonra ay ay dikkat edebileceğiniz genel bir öneri listesinizi burayada yazıyorum , Saç ekimi yaptırdığınız saç ekim merkezi zaten sizlere 1 yıl boyunca destek verecektir.


Saç ekimi sonuçları, prosedürün gerçekleştirildiği kişinin özelliklerine, kullanılan tekniklere, saç ekimi işleminin ne kadar yoğun olduğuna ve saç dökülmesinin ne kadar ilerlediğine bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle saç ekimi sonrası süreç aşağıdaki şekilde ilerler:

İlk 1-2 ay: Saç ekimi yapılan bölgede genellikle kabuklanma ve kızarıklık oluşur. Bu dönemde ekilen saçlar dökülebilir. Bu normal bir süreçtir ve ekilen saçların yeniden çıkması için yer açılmasına yardımcı olur.

3-4 ay: Ekilen saçların %10-15'i bu dönemde uzamaya başlar. Yeni saç telleri daha ince ve zayıf olabilir.

6 ay: Ekilen saçların yaklaşık %50'si bu dönemde uzamaya devam eder. Saçlar daha kalın ve güçlü hale gelir.

9 ay: Ekilen saçların yaklaşık %80'i uzamış olur ve saçlar daha dolgun görünür.

12 ay: Ekilen saçların tamamı uzamış olur ve sonuçlar belirginleşir. Saçlar daha kalın, güçlü ve doğal görünür.

Saç ekimi sonrası süreç, kişinin sağlık durumuna, yaşına ve saç ekiminden önceki saç yapısına bağlı olarak değişebilir. Saç ekimi sonrası saçların tamamen uzaması bazen 12 aydan daha uzun sürebilir. Ancak genellikle, ekilen saçlar doğal bir görünüme sahiptir ve kişinin saç yapısı kalınlaşarak, daha dolgun hale gelir.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Maya Hair clinic saç ekimi 3000 greft saç ekimi, maya hair clinic saç ekimini yapmış olduğu operasyonu öncesi ve sonrası olarak yayınlıyoruz, ayrıca dhi kalem tekniği olarak yapılirken kullanilan saç ekimi kalemi
IMG_20230407_132234.jpg
IMG_20230407_132217.jpg
 
D

Demirkan

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Buranın fiyatları hakkında bilgisi olan var mı greft ücretleri çok uçuk seviyelere çıktı diyorlar
 
M

Mirage

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Safir Fue saç ekimi yapıyorlar mı fiyatları ne kadar?
 
M

mmofry

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Saç ekiminiz fiyat olarak kaç liraya mal oldu ?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
120
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
272
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
156
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
273
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
167
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
341
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
2
Üst Alt