Medeks Hair Center Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 493 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Saç ekimi yaptıran kişi sayısı günümüzde eski yıllara göre oldukça ileri seviyelere gelmiştir. Sağlık turizmi olarakra yurt dışından bir çok insanı ülkemize çekmektedir. Bir çok insanın saç ekimi alanında ülkemizi tercih etmesindeki en önemli etken yaptıran kişilerin memnun kalması ve fiyatların yabancı para cinsinden uygun olmasıdır. Bir çok saç ekimi yapan merkez vardır. Bu merkezlerden birisi olan Medeks hair center firmasına saç ekimi yaptıran, yaptıracak olanlar, sorularını, yorumlarını, deneyimlerini ve memnun kalıp kalmadığını konu altından yada yeni konu açarak paylaşabilirler.
 
F

Ferhat

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar uzun yıllardır saç dökülmesi ile mücadele ediyorum bu forumdan saç tedavisi ve saç ekimi hakkında çok faydalı bilgiler edindim. Yaklaşık 4 yıldır minoxidil, finasterid bezen dutasterid kullanıyorum ve son 2 yıldır estradiol losyon uyguluyordum çok güzel sonuçlar aldım. Forumda bahsedilen diğer losyonlarıda denedim, finasterid, mavi zix losyon, spiro kullandım. En çok saça faydası olan minoxidil, dutasterid ve estradiol losyon sayesinde uzun yıllar saçlarımı korumayı başardım. Ancak saç tedavisine evlilik, iş güç derken sürdüremez oldum. Gerek cinsellikte sebep olduğu yan etkiler gereksede zaman bulamamam beni saç ekimine karar vermeye yöneltti. Bugünlerde bir çok saç ekim merkezleri ile görüşmeler yapıyorum. Forumdan bir çok arkadaşla telefonda görüşmeler yaptım. Ekim merkezleri hakkında çok güzel bilgiler verdiler. Hangi merkeze gitmem hakkında güzel fikirler edindim. En son görüştüğüm yer mesela hair center saç ekimi merkezi ile görüştüm gayet sıcak kanlı her soruma özenle cevap verdiler. Saç drumunuzu görmemiz için gelin durumunuza göre bilgi verelim diyor. Bir kaç fotoğraf ilettim kendilerine. Bende bir kaç son durum resimlerimi ilettim 3300 greft ekim ile rahat kapanacağını söylediler. Saç ekimi fiyatları olarak 10000 ₺ gibi bir rakam çıkıyor. Konaklama merkez tarafından olacakmış.

Forumdan bazı arkadaşlar Asmed Koray Erdoğan hocayı ve Dr. Muttalip Keser'i öneriyorler. Ancak fiyatları çok uçuk düzeyde. Bu doktor ile ilgili bilgisi olan var mı nasıl bir saç ekim merkezidir arkadaşlar tavsiye edermisiniz. Facebookta gruplarda çok reklamcı var güven vermedikleri için buradan bilgi edinmek istedim. Medeks Hair center choi kalemi tekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftler için garanti veriyorlarmış. Böyle bir bilgi doğru görüşme yapan var mı? Forumlarda baya araştırmalar yaptım. Bir çok saç ekimi yaptıranların sonuçlarına yorumlarına baktım haklarında forumlarda çok şikayet bulamadım. Saç ekimi çok sıkıntılı bir süreç katakulliye gitmeyelim sonra, parada saçta boşa gider sonra, hakkında şikayet bulamazsam karar verdiğim yerden randevu almayı düşünüyorum. Bol bol yorum yapın arkadaşlar teşekkürler.
 
K

Kelboy

Üye
Mesajlar
25
Puanları
3
Fiyat performans olarak başarılı bir merkez diyebilirim
 
F

Ferhat

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Bende medeks ile görüşme yaptım ve ekim yaptırmak için buraı düşünüyorum. Forumda da çoğu kişi memnun. Hiç memnuniyetsizlik görmedim. Lale Keskin Ahmet Tosun Zekeriya Kul, Now Hair Time bunlarda var aklımda ama emin olamıyorum.
 
L

Limasi

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Medeks saç ekim merkezinin sonuçları ve medeks saç ekimi yaptıranlar baya çok fazla yorumları okuma fırsatı bulduğumda açıkcası bu firmadan haberdar değildim muhtemelen hem yurtiçi hemde yurtdışına saç ekimi fazlasıyla yapıyor. Saç ekiminde başarı oranı çok yüksek olmalı ki çok fazla yani açıkcası şikayet de göremedim diyebilirim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
108
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
33
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
51
Robots
5
Üst Alt