Menopecia tablet yorumları

D

Durubeyaz

Üye
Menopecia 60 tablet bayanlar için özel olarak üretilmiş saç dökülmesi sorunları azaltmak, saç incelemelerini tersine çevirmek için hazırlanmış içerisinde saç için bir çok yararlı vitamin, mineral ve bitkisel ekstreler içeren gıda takviyesidir. Özellikle üretim amacı menopoz döneminde görülen saç sorunları için hairpharma tarafından üretilmiştir. Saç kayıplarını en aza indirmek için bir çok faydalı bileşenler içerir. Menopecia tablet içeriğinde şu bileşenler vardır.

• Metiyonin 50 mg
  • Keratin 40 mg
  • L Sistin 50 mg
  • İsoflavon 15 mg
  • Pantotenik asit (B5 vitamini) 15 mg Ginkgo biloba(yaprak) 20 mg
  • Biotin (B7 vitamini) 2.5 mg
  • Folik asit 0.4 mg
  • E vitamini 5 mg
  • Çinko (Zink) 7.5
  • Magnezyum 10

Menopecia Tablet Nasıl Kullanılır​

Günde iki tablet alınır. Tabletler bir defada iki tablet şeklinde alınabileceği gibi tercihen günün karşı saatlerinde birer tablet şeklinde de alınabilir. Tabletler yemekten 20-30 dakika sonra alınması gerekir. Günde iki tablet alımına tercihen 6 ay devam edilmelidir, 6 aydan sonra dökülmelerin tekrar başlamaması için günde tek tablet olarak devam edilmesi önerilir.

Hamilelik şüphesi halinde kesinlikle kullanılmama gerekir.

Menopecia 60 tablet fiyatı ₺189,90.

Bayanlar arasında menopecia tableti kullanıp memnun kalıp kalmadığını yorumlarını bizimle paylaşacak var mı?

menopecia tablet yorumları

Shady

Shady

Üye
Üye
Saçların çok dökülüyorsa kullanın ben 1 kutu kullandım biraz faydası oldu devam etseydim belki etkisi daha iyi anlayabilirdim ama devam etmedim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
548
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
216
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
290
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
450
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
920
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
47
Üst Alt