Minoxidil iktidarsızlık yapar mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mikail
  • 771 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

Mikail

Üye
Merhaba değerli Forum sakinleri yaklaşık 8 aydır Minoxil %5 kullanıyorum ilk aylar 4 ay gibi yoğun bir saç dökülmesi yaşadım neredeyse saçlarımın %50'sini ben dolduracağım kaybettim çevrendeki arkadaşlarımla saçlarımı seyredildiğini fark etti ancak ben ne kullandığımı söylemedim. Bu şok dökülmeler 4 aydan sonra hemen hemen azaldı şimdi hiç kalmadı ve saçlarımla inanılmaz bir gürleşme oluştu Yani Minoxil gerçekten saç çıkartıyor bunu anladım şakaklarım tam dolmasa da yanlardaki gerileyen saç çizgim biraz ilerleme yaptı şu an için çok memnunum minoxil genelde bir yıldan sonra etkisini kaybediyor diyorlar ben de bunun olmaması için anti androjen ilaç kullanmaya başlayacam. Ancak şöyle bir yan etki yaşadım minoxidil cinsel yönden iktidarsızlık yapıyor hani ilacın prospektüsüne baktım forumlarda okuduğum kadarıyla cinsel yönden herhangi bir yan etki yapacağına dair bir bilgi yok böyle bir yan etkisi de yazmıyor. Ancak tabii herkesin bünyesi farklı olduğu için ben de yan etki yaptığını düşünüyorum biraz iktidarsızlık oluştu cinsellik eskisi gibi değil bir de anti androjen ilaç kullanmıyorum. Şimdi antiandrojen proscar kullanmaya başlayacağım minoxidilden etkilendiysem finasteritten ciddi anlamda yan etki yapacağı anlamına geliyor gibi düşünüyorum bazen hani sizlere sormak istediğim üniversitenin iktidarsızlık yapma gibi bir yan etkisini yaşadınız mı? Böyle bir problem başına gelen varsa fikirlerini bekliyorum.

P

Punisher

Üye
Bende minoxidil kullandım cinsel yönden herhangi bir yan etki
yaşamadım ama tabi herkesin bünyesi bağışıklık sistemi yapısı farklı olduğu için yaptığını başka sorunlardan duymuştum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
305
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
203
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
710
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
577
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
602
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
83
Üst Alt