Minoxidil mevcut saçı kaç yıl korur?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydın
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
A

Aydın

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Minoxidili diyelim ki bir buçuk yıl kullandım mevcut saçım 10k kullandıktan sonra saçlarım 12k oldu, sonra minoxil erkisini kaybedince geri 2k mı dökülüyor yoksa hiç başlamadan bu bir buçuk yılda kaybedilecek olan saçlarmı giderdi yoksa 5-6 k yamı düşer. Başlayınca hiç bırakmamak mı gerekiyor. Okuduğum yorumlarda var olan saçı koruyor çıkanlar sonradan dökülüyor yazılmış 2 yıl sonra beter oldu diyende var.

Yaşım 24 sadece xpecia tablet ve minoxidil kullanıyorum finasterid düşünmüyorum şuan. İlerleyen günlerde fotoğraf yüklecem konuya. Saçı 3 numara kestirdim dermaroller birlikte minoxil uzun yıllar kullanmayı planı yapıyorum.

Şampuan olarak ne önerirsiniz özellikle dökülmeleri önlemeye yardımcı olan bir şampuan kullanmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden.
 
M

Merlin

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
10 ay sonra etkisini kaybediyor ilk 6 - 8 ay mükemmel sonuçlar alırsın sonrasında kazandıklarını kaybedersin
 
Panelist

Panelist

Üye
Mesajlar
38
Puanları
6
Saçının durumuna göre karar vermelisin çok fazla seyrelme varsa mutlaka kullanman gerek sürekli devam etmelisin sonunda dökülecek felan çok kafaya takma düzenli kullanmaya devam et
 
E

EmreKR

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Dostum daha yaşın genç şimdilik minoxla korumaya bak ileride dökülsün çok dert etme bizde geçtik buntollardam kullanmadığımız ilaç kalmadı. Benimde 20'li yaşlarda başladı 34 yaşımda saç ektirdi kafam rahat şuan. Yapman gereken minox, xpecia, biotin ve konazol şampuan düzenli kullanırsan 5 yıl gibi saçları korursun.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
242
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
153
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
584
L
R
Cevaplar
2
Gösterim
503
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
518
E
M
Cevaplar
3
Gösterim
468
sevenup
sevenup

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
53
Robots
3
Üst Alt