Minoxidil nane yağı karışımı daha etkili olur mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Namesiz
  • 264 Görüntülenme
  • 1 Yorum
N

Namesiz

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Aşağıdaki sitede yazılan bir makalede fareler üzerinde yapılan bir deneyde nane yağının saç oluşumunda minoxidilden %60 daha etkili olduğu iddia ediliyor, sitede kaynak kısımlarına tıkladığnızda ncbi araştırmalarıda mevcut, sizce minoxidile doğal alternatif nane yağı olabilir mi? Bu arada nanenin içerdiği mentolunde doğal anti enflamantuar özellikleri olduğu belirtilmiş aynı zamanda scalpdaki kan akışını hızlandırdığıda yazıyor.


Minoxidil içine soğuk pres nane yağından biraz katsak daha etkili olur mu sizce minoxidil il köklerdeki kılcal damarları genişleterek etki yapıyor nane yağı da hem östrojenik etki hem de kan dolaşımını hızlandırdığı için daha yüksek sonuç verir diye düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir bu konu hakkında.
 
L

lastmorn

Üye
Üye
Mesajlar
58
Puanları
8
Minoxil içine soğuk pres saf nane yağından seyreltilerek 10-15 Damla katılabilir fazla katmayın yalnız ama seyretmeniz gerek çünkü minoksil ile birlikte karışması lazım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
303
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
202
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
704
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
576
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
601
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
6
Üst Alt