Momecon losyon kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rokito
  • 492 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

Rokito

Üye
Arkadaşlar selamlar yaklaşık 3 yıldır korkland foam minoxidil kullanıyorum saç dökülmemi bayağı bir azalttı yeni saç da çıkarttı ön bölgelerimdeki saçlar epey çoğaldı diyebilirim. İlk 1 yıl günde 2 kez sabah akşam 2. yıl günde bir kez kullanmaya devam ettim hala şu anda kullanıyorum ek olarak biotin vitamini de alıyorum bir de proscar. Sürekli minoxil kullanmamdan dolayı saç derim de aşırı derecede kepek kaşıntı ve sedef hastalığı oluştu. Kaşıntı ve kabuklanmaları engellemek için konazol şampuan kullanıyorum ancak faydası yok minoksil spreyi kullanınca kepekler, kabuklanma tekrar oluşuyor. Bunun için momecon losyon kullanmayı düşünüyorum kafamdaki ağrılar yanmalar kaşıntı bir türlü gitmiyor momecon losyon kullansam faydası olur mu sizce daha önceden bu losyonu kullananlar nasıl bir etki aldı deneyimlerini yorumlarını yazabilir mi? Losyon resmini ekledim birde momecon krem bu ne işe yarar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Momecon losyon kullananlar Yorumları.jpeg

P

Pharmacy

Üye
Losyonu günde bir defa saç derisine ilgili bölgeye birkaç damla damlatılarak hafifçe yay masaj yapmana gerek yok

E

Ercan

Üye
Bende bir ara kullandım 2 haftada kaşıntıyı geçiriyor günde 2 kere saç diplerine 5-6 damla sürüp yayıyordum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
59
Üst Alt