Murat Boz Saç Ektirdi

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Mesajlar
40
Puanları
8
Ünlü pop şarkıcısı Murat Boz, saçları seyreldiği için saç ekimi yaptırdı son zamanlarda saçları dökülmeye başlamış var olan saçlarıda incelmişti. Hem var olan saçlarını daha gür göstermek hem de saç seyrelmesine engellemek için çareyi saç ektirmekte buldu. Sık sık eski hali akıllara gelen Boz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı saç ekimi yapılmış fotoğraflı halini paylaşınca herkesi şaşırttı.

Dünyaca ünlü yıldızlar genelde saç ektirmek için Türkiye'yi tercih ederken ünlü popçu saç ekimi tercihini yurt dışından yana kullandı. Murat Boz 42 yaşında seyreden saçlarını Hollanda'nın başkenti Amsterdam’da bulunan özel klinikte saç ektirdikten sonra saç ekimi sonuç fotoğraflarını sosyal medya hesabından şunları söyleyerek yayınladı: “Klinik ekibine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.” sanatçının hayranları henüz yeni olan saç ekimi sonuçlarını çok beğendiklerini söyledi. Kaç greft saç ekimi yapıldığı hakkında bilgi bulunmuyor.

Boz seç ekimi sonrası paylaşım yapınca gündem oldu. İşte Murat Boz, saç ekimi sonrası fotoğrafı.

Murat boz saç ektirdi.jpeg


Murat Boz’un daha önce protez saç kullandığına dair iddialarla konuşulan ünlü şarkıcı Murat Boz'un saçları ilerleyen aylarda nasıl bir görünüme kavuşacak hep beraber göreceğiz

Murat Boz saç ekimi.jpg
 
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesajlar
65
Puanları
6
Demekki saçları baya seyrelmişki saç ekimi yaltırmış son zamanlarda fark etmiştim saçları dağınık ve incelmişti
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
108
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
262
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
137
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
259
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
153
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
324
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
21
Robots
4
Üst Alt