Neopital Saç Ekimi Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 404 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Neopital Hair Saç ekim merkezine saç ekimi yaptırmış yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar sonuçlarınızı, sorularınızı, yorumlarını, fiyatlarını, şikayetlerini memnun olup olmadıklarını konudan veya yeni konu açarak paylaşabilirler. Paylaşımlarınız saç ektierecek arkadaşlar ön bilgilendirme sağlayacaktır.

B

Baykal

Üye
Selamlar değerli forum üyeleri bu forum sayesinde ekim hakkında bir çok faydalı bilgiler edindim. Uzun yıllar minox ve proscar kullanıyordum ama artık bırakmak istiyorum. Kalıcı çözüm için saç ekimi yaptırmayı kafaya koydum. Bir çok forumları dolaştım saç ekimi sonuçlarına baktım. Araştırmalarım sonucu neopital ve hermest ekim yeri arasında kaldım. İki ekim merkezi hakkında da fazla olumsuz yoruma rastlamadığım için bu merkezleri seçtim. Ekilecek greft sayısı 4000 - 4500 greft arası. Hermest 11000, Neopital 10000 tl dedi tek seansta maksimum ekim yaparız dediler. Sizce hangi merkezi seçmeliyim? Saçlarımın şuanki halini konuya resim olarak ekledim. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Neopital Saç Ekimi Yorumları

Y

Yeşil

Üye
Açıklık fazla donör bölgenizin resmini görseydik daha iyi yorumlar yapardık.

S

Sedat27

Üye
Bende saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum en iyi ekim yapan Dr Muttalip Keser den fiyat aldım greft başı 3 euro istedi aşırı pahalı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
141
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
299
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
176
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
300
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
187
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
363
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
62
Üst Alt