Now Hair Time Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 793 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Now hair time saç ekimi yorumları olsun veya saç ekimi sonuçlarını paylaşmış kişierin durumlarını izleme fırsatı bulduğumda baya baya iyi sonuçları olduğunu gördüm arkadaşlar. Saç ekimi ile ilgili now hair time saç ekim merkezinin özellikle saç ekimi öncesi ve sonrası sonuçları çok iyi derece diyebilirim. Saç ekimi sonrası neler öneriyorlar bilmiyorum ama sonuçları gayet güzel. Now hair time saç ekimi merkezine saç ekimi yaptıranlar yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar sorularını, yorumlarını, ekim sonuçlarını ve memnun kalıp kalmadığını konu altından sorabilir yada yeni konu açarak paylaşabilirler.
 
B

Barret

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar bu forumdan çok yararlı bilgiler edindim. Yaklaşık 7 senedir saç tedavisi uyguluyorum forumda bahsedilen bir çok losyonu denedim, minoxil, finasterid, estradiol, zix losyon ve dutasterid kullandım. En çok saça faydası olan minoxidil, dutasterid ve estradiol losyon sayesinde uzun yıllar saçlarımı korumayı başardım. Ancak saç tedavisine evlilik, iş güç derken sürdüremez oldum. Gerek cinsellikte sebep olduğu yan etkiler gereksede zaman bulamamam beni saç ekimine karar vermeye yöneltti. Bugünlerde bir çok saç ekim merkezleri ile görüşmeler yapıyorum. Forumdan bir çok arkadaşla telefonda görüşmeler yaptım. Ekim merkezleri hakkında çok güzel bilgiler verdiler. Hangi merkeze gitmem hakkında güzel fikirler edindim. En son görüştüğüm yer now Hair time saç ekimi merkezi görüşmemde gayet sıcak kanlı her soruma özenle cevap verdiler. Saç drumunuzu görmemiz için gelin durumunuza göre bilgi verelim diyor. Bir kaç fotoğraf ilettim kendilerine. Bende bir kaç son durum resimlerimi ilettim 3200 greft ekim ile rahat kapanacağını söylediler. Saç ekimi fiyatları olarak 12000 ₺ gibi bir rakam çıkıyor. Konaklama merkez tarafından olacakmış.

Forumdan bazı arkadaşlar Dr. Hakan Doğanayı ve Dr. Muttalip Keser'i öneriyorler. Bu doktor ile ilgili bilgisi olan var mı nasıl bir saç ekim merkezidir arkadaşlar tavsiye edermisiniz. Facebookta gruplarda çok reklamcı var güven vermedikleri için buradan bilgi edinmek istedim. Now Hair time choi kalemi tekniği ile ekim yapıyorlarmış ve ekilen greftler için garanti veriyorlarmış. Böyle bir bilgi doğru görüşme yapan var mı? Forumlarda baya araştırmalar yaptım. Bir çok saç ekimi yaptıranların sonuçlarına yorumlarına baktım haklarında forumlarda çok şikayet bulamadım. Saç ekimi çok sıkıntılı bir süreç katakulliye gitmeyelim sonra, parada saçta boşa gider sonra, hakkında şikayet bulamazsam karar verdiğim yerden randevu almayı düşünüyorum. Bol bol yorum yapın arkadaşlar teşekkürler.
 
B

Blaze

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Hocam mevcut saç durumunuzu da paylaşsanız belki ona uygun yorum yapabiliriz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
76
Captcha
C
H
Cevaplar
3
Gösterim
251
Yeşil
Y
O
Cevaplar
2
Gösterim
116
Aydem
A
E
Cevaplar
4
Gösterim
240
Bilgili
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
136
LEANDRE
L
H
Cevaplar
2
Gösterim
303
L

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
52
Robots
8
Üst Alt