Oktay Kaynarca saç ekimi hangi klinikte yaptırdı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Melih
  • 394 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

Melih

Üye
Mesajlar
7
Puanları
3
Oktay kaynarca saç ekimini nerede yaptırdı arkadaşlar kılinik ismi ismini bilen varmı? Saçlarının yanları baya açılmış ortalarda çok az saçı kalmıştı slında ekim sonıcı öyle çok muhteşem bir değil belki ama çok doğal ve adama bu tarz çok yakışmış.Saç ekiminin öncesi sonrası resimlerini ekledim. Ekim yaptırdığı kilnik nerede hiç bir bilgi bulamadım, bir söylentiye göre kıs saç protezi kullanıyormuş ama pek ihtimal vermiyorum protez gibi durmuyor doğal be gerçekçi duruyor.

Oktay Kaynarca saç ekimi hangi klinikte yaptırdı
 
D

Demiray

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Protez saçada benziyor büyük olasılıkla, artık normal saça yakın protezler üretiliyor. Örneğin Selami Şahin ve Coşkun Sabah da protez saç kullanıyor. Ayrıca sanatçı yaptırdı diye o merkezi seçme çünkü sanatçıyı yem olarak iyi ekim yapıyorlar ki reklam olsun müşteri çekmek için kullanabilirler. Herkese bu tarz özenceklerini sanmıyorum. Ona göre karar verin.
 
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Serkan Aydın Arenamed
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
2
Gösterim
143
Aydem
A
R
Cevaplar
0
Gösterim
94
Ragna
R
E
Cevaplar
2
Gösterim
141
Alahan
A
H
Cevaplar
3
Gösterim
106
sercan
S
M
Cevaplar
3
Gösterim
156
Batu01
B
K
Cevaplar
1
Gösterim
248
Erdem
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
7
Üst Alt