Perfectil tablet ne işe yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi sivalanta
  • 337 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

sivalanta

Üye
Perfectil tablet saç dökülmesini önlemek için üretilmiş içerisine 22 farklı vitamin, 22 farklı mineral ve üzüm çekirdeği ekstresi içeren özel bir formüle sahip gıda takviyesi bir üründür. Ürün kapsamlı vitamin ve mineral içeriğiyle günlük ihtiyacınızı karşılamaya destek olurken normal saç, cilt ve tırnaklarınız için besleyici bir bakım yaparak güçlendirme sağlar.

Perfectil tablet ne işe yarar.jpeg

Perfectil tablet içinde Biotin, Niasin, Riboflavin ve Çinko normal cildin korunmasına katkıda bulunur. Biotin, Selenyum ve Çinko, normal saçın korunmasına destek olur. Selenyum ve Çinko normal tırnakların korunmasına yardımcı olur.

Saç dökülmesi günümüzde oldukça yaygınlaşan özmeli bir sorum haline geldi. En sık görülen erkek tipi saç dökülmesi tedavisine yardımcı olması için çok etkili bir destek olaur. Mevcuta saçların güçlenmesini sağlarken yeni saç çıkışlarına büyük destek olur. Dökülen saçların çıkmasına zemin hazırlar. Uyguladığınız losyonları etkilerini artırır. Saçları kökten uca basler. Sağlıklı hızlı uzayan parlak sçlara sahip olmanızı sağlar. Ürün içindeki bileşenler saçınızın ihtiyacı olan tüm besinleri içerir. Üzüm çekirdeği ekstresi saç kökü hücrelerine zarar veren serbest radikal denilen zararlı toksit maddeleri azaltır.

Perfectil Tablet İçeriği​

Hale bir tablet içinde bulunan bileşenler
  • Magnezyum 75,00 mg %20
  • Üzüm çekirdeği ekstresi 15,00 mg
  • C Vitamini 60,00 mg %75
  • Beta-karoten 2,00 mg
  • B5 Vitamini 40,00 mg %667
  • B2 Vitamini 4,00 mg %286
  • E Vitamini 40,00 mg α-TE %333
  • D Vitamini 5,00 μg %100
  • Çinko 15,00 mg %150
  • Bakır 1000 μg %100
  • Demir 12,00 mg %86
  • Manganez 0,50 mg %25
  • B12 Vitamini 9,00 μg %360
  • Folik asit 500 μg %250
  • B3 Vitamini 18,00 mg % 113
  • Krom 50 μg % 125
  • B1 Vitamini 8,00 mg 5727
  • Selenyum 100 μg %182
  • B6 Vitamini 10,00 mg %714
  • İyot 150 μg %100
  • L-sistein 10,00 mg
  • Biotin 45 μg %90

Merhaba arkadaşlar perfectil 30 tableti kullananlar var mı etkisi nasıl saça fayda sağlıyor mu? Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim teşekkürler.

K

Keanu

Üye
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Çok iyi dediler. Kullandım yarısı bitti fakat ben saçta faydasını göremedim kullanmaya devam edeceğim. içerik olarak çok iyi bir takviye

M

Mila

Üye
Düzenli kullanıyorum, dermatolog önerdi. Saç ve tırnaklar için inanılmaz bir fark yok ama fena değil.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
547
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
215
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
289
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
449
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
919
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
62
Üst Alt