Proscar Saç Çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Buzy
  • 691 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

Buzy

Üye
Saçlarımın incelmesini önlemek, güçlendirmek, dökülmeleri çıkarmak için proscar'ı beşe bölüp her 1 mg olarak akşam yemeklerden sonra alıyorum. Doktor bu şekilde kullanmamı önerdi. En az 6 ay kullanmam gerekliymiş. Kullandıktan sonra tekrar gelmemi söyledi. Minoxil söyledim şimdilik gerek yok dedi. Proscar cinsel yönden zararı olmayacağını hafif yan etkiler yaşayabileceğimi söyledi. Konu hakkında tecrübesi olan var mı?

Y

yunusemre

Üye
Saç durumun iyiyse etkisi olması beklenir. Yan etkileri çok takma fazla olmuyor olsada bırakınca geçiyor.

U

Unvern

Üye
Bende 1 yıldır proscar kullanıyorum ciddi derecede libido düşüklüğü yaptı ilacı bıraksam mı diye düşünüyorum sadece saç dökülmem biraz hafifledi.

L

Lotus

Üye
Bende 1 yıldır proscar kullanıyorum ciddi derecede libido düşüklüğü yaptı ilacı bıraksam mı diye düşünüyorum sadece saç dökülmem biraz hafifledi.
İlacı bırakırsam daha çok saçın dökülecek antiandrojen ilaçlar saç çıkarmıyor sadece olanı koruyor yada incelmiş saçları kalınlaştırıyor dökülmüş olanları çıkarmaz

B

Bebeto

Üye
İlacın yan etkileri ile ilgili prostat hastaları neler yaşamış onlara bakmalıyız ayrıca, saç ekimi sonrası bazı doktorlar proscar kullanımını şiddetle öneriyor, saç ekimi sonrası şok durum için bir süre kullanın diyorlar. Tanıdığım doktorlardan Dr. Koray Erdoğan finasterid proscar kullandığını biliyorum

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
62
Üst Alt