PRP Tedavisi Saç Çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Paetzold
  • 246 Görüntülenme
  • 3 Yorum
P

Paetzold

Üye
Merhaba arkadaşlar, 4 senedir saçlarımda dökülme sorunuyla uğraşıyorum bugüne kadar bir çok losyon, vitamin kullandım faydası olmadı. Saçlarımda ki seyrelmeler devam ediyor ve bu beni günlük yaşantımda psikolojik olarak etkilemeye başladı. Bi süre farklı saç bakım ürünleri kullandım fakat pek işe yaradığı söylenemez. En son minoxil kullandım daha çok dökülmeye sebep oldu. Forumda saç ektirme muhabbetlerine bakmak istedim. Doktoruma saç ektirmek istediğimi söyledim önermedi ileride dökülmeler devam eder ikinci ekime gitme durumu olur diye şimdilşk önermedi. Saç analizi yaptı bana ve analiz sonucunda saç ektirmeme gerek olmadığını PRP tedavisinin dökğlmeyi önleyeceğini işe yarayacağını söyledi. Haftaya pazartesi PRP tedavimin ilk seansına gideceğim. Daha önce prp yaptıranların hallerini gösterdi gözle görülür bir iyileşme vardı saçlarında koyulaşma olmuş ve ikna oldum açıkçası. Sizler arasından daha önce PRP tedavisi yaptırmış ya da bu konuyla alakalı bilgi sahibi olan biri var mıdır ? İşe yarar mı bu tedavi yorumlarınızı bekliyorum.

B

bylegend

Üye
Sizde erkek tipi dokulme varsa yani genlerin dokulmeyi destekliyorsa istedigini yap o saclar dokulecek. Ailede babanda, dayında kellik var da hiç uğraşma her türlü dökülür. Ayrica doktorlarin her soyledigine inanmayin hastasini para olarak goruyorlar. Gösterdiği resimler müşteri çekmek için olabilir.

B

Bülent

Üye
Dostum prp geçici bir yöntem etkisi olur ama sürekli belli aralıklarla yaptırman gerekecek bırakınca da hepsi tekrar dökülür bunları bil yani

• Konu Sahibi Konu Sahibi
P

Paetzold

Üye
Her sene yaptırmak mı lazım bunu? 2-3 seans yaptırsak yetmez mi? sonrada saç proscar minoxil kullansak daha iyi olmaz mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
82
Üst Alt