Ql Hair Care Serum Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi scofield
  • 364 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

scofield

Üye
Argan ve keratin özlü hızlı saç uzatma serumu 30 ml içinde özel olarak formüle edilmiş Argan yağı ve keratin ile saçların kısa sürede dolgun, parlak, canlı görünmesini sağlayarak sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Ql Hair Care Serum Kullananlar.jpg

Serum içindeki Argan yağı çok etkili vitaminler, mineraller ihtiva eder. Bu yağda yüksek miktarda güçlü bir antioksidan olan E vitamini, A vitamini, F ve C vitaminleri, Omega 3 ve Omega 6 esansiyel yağlar içerir.

Keratin, saçların temel taşı olan bir proteindir. Saçları kısa sürede daha sağlıklı bir yapıya kavuşturarak, parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Zarar görmüş, cansızlaşmış saçlarım keratin tabakasına yeniden yapılandırarak meydana gelen kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Sağlıklı saç oluşumunu destekler. Saç derisini nemlendirir, anti oksidan etkiler sağlayarak bakım sağlar.

Arkadaşlar Ql Hair Care saç dökülmesini önleyen, hızlı saç uzatan bu serumu lullananlar var mı? Dökülmeleri önlüyor mu deneyimlerinizi yorumlarınızı bekliyorum.

D

demett1

Üye
Canım ben hızlı saç uzatmak için 2 ay kullanmıştım sürmekten baya zorlandım şişes çok küçük hemen bitiyor dökülmeleri çok önlemesi hızlı saç uzattığını düşünmüyorum bende fazla etkisi olmadı devam etsem etkili olurmuydu bilemiyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
600
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
418
murphy
M
K
Cevaplar
3
Gösterim
3K
AhmetCan
A
L
Cevaplar
1
Gösterim
381
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
322
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
666
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
6
Üst Alt