Revita şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ceyhun
  • 680 Görüntülenme
  • 5 Yorum
C

Ceyhun

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Revita Şampuan Kullananlar Yorumları


Revita saç uyarıcı şampuan, saç dökülmesi ve saç incelmesi ile ilgilenen kadın ve erkekler için üstün sonuçlar sağlar. Revita şampuan, saç derisi canlılığını korumak ve foliküler disfonksiyona karşı korumak için formüle edilmiştir ve kısa sürede en iyi sonuçları elde eder.

En yüksek kalite ve etkinliğe sahip bilimsel olarak kanıtlanmış bileşenler, DHT azaltıcıları içerir: ketokonazol ve kafeinin yanı sıra optimal saç sağlığı için gerekli olan biyotin.

Revita şampuan tüm saç tipleri için uygundur ve boyalı saçlar için güvenlidir, bu sülfat içermeyen formüller en iyi sonucu almak için Spectral.DNC-N ile birlikte ve sinerjik olarak çalışır.

Revitan Şampuan Saçlarınızı Canlandırır​

En son araştırmaların bir sonucu olan Revita şampuan, saç uyarıcı özellikleri için seçilen benzersiz bileşikleri kullanır. Şampuanların çoğunda bulunan, iltihaplanma, tahriş ve saç dökülmesi ile bağlantılı yaygın olarak kullanılan düşük maliyetli deterjanlar olan sodyum lauril sülfat veya sodyum lauret sülfat içermez.

Hem sağlıklı hem de zarar görmüş saç köklerini destekler​

İnceltilmiş veya normal saç tipine sahip herkes, Revita şampuanını hassas saç köklerine bakım yapmak, yaşlanmanın etkileriyle mücadele etmek ve daha dolgun saç görünümü elde etmek için kullanabilir.

İlk Uygulamadan Etkisini Gösterir​

Revita, kullanımın ilk gününden itibaren saç derinize etki etmeye başlar. Revita'daki temel bileşikler, saçı güçlendirmek isteyen kullanıcılar için kafa derisinin ve foliküllerin durumunu optimize eder.

Saç Kalınlığı ve görünümü iyileştirir​

Saç derisinden dışa doğru çalışan ve daha dolgun görünen saçlar için hacmi artıran son teknoloji saç uzatma formülü.

Kafa derisi stimülasyonunu teşvik eder​

Yardım olmadan, saç ayda ortalama 0,50” oranında uzar. Revita, saç derisi ve saç sağlığı için en uygun koşulları destekler.

Kırılma nedeniyle saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur​

Revita Şampuan, optimum saç sağlığını desteklemek için en yüksek kalite ve etkinliğe sahip bilimsel olarak kanıtlanmış bileşenler içerir.

Yaşlanmanın etkileriyle savaşır​

Yaşlanma saça zarar verir. Ancak Revita, daha dolgun görünen saçları desteklemek için hem saç tellerine hem de saç derisine özen göstererek bununla mücadele etmeye çalışır.

Bu şampuanı kullanan arkadaşlar var mı?
 
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
236 lira fiyatı oldukça pahalı bir şampuan için bu kadar para saçta 3-5 dakika bekleyecek bir şeye verilmez, muadil ürünler tercih edilebilir.
 
S

Sezgin7

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
Nerede satiliyor bu ürün?
 
L

lusyus

Üye
Üye
Mesajlar
89
Puanları
6
Yıllar önce kullandığım bir şampuan saçları canlı yapar yazıyor ama sönükleştirmişti benim saçları
 
E

Ender

Üye
Mesajlar
2
Puanları
1
gerçekten işe yarıyormu acaba sizcede?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
36
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
49
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
499
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
287
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
428
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
426
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
5
Üst Alt